Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kertész kantáros ruhát, meg...

A kertész kantáros ruhát, meg a a pocak melegitőt teherbe eséstől, a szülésig kell, lehet hordani?

Figyelt kérdés
pocak melegitőnél arra a ruha darabra gondolok,amit a kismama a melléig fel tud huzni és a pocakot melegiti
2018. szept. 19. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Miért kellene kertész kantáros ruhát viselned?
2018. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Andizsuzsi ***** válasza:
93%
Miért kell a pocakot melegíteni?
2018. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát kertész kantáros ruhám nem volt, kimondott pocakmelegítőm sem.

A kismama nacijaim derék része ilyen pamut amit fel lehet húzni mell alattig. Ez kell a tartás miatt is mert a csípőmről egyébként leesne annyira alacsony a szabása. De minden kismama naci ilyen szerintem.

Egyébként végig lehet hordani, de án kb a 18 héttől hordtam akkor lettek kicsik derékban a normál nadrágjaim.

38 hkm

2018. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
He ??
2018. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kell(!) hordani. Azt hordasz, ami kényelmes.


Pocak melegítő? Az nem szándékos melegítő, bár valóban baromi meleg tud lenni, főleg nyáron. Mit gondolsz, hogy megfázik a hasad vagy mi? :D A magzat jó helyen van odabent, nincs szükség plusz melegítésre.

Az azért van hogy ne feszüljön, ne nyomja mondjuk egy sima farmer a gömbölyödő hasat. És hogy ne essen le a nadrág.


Hogy kinek mikor van szüksége kismama nadrágra az teljesen változó. Olvastam olyanról, aki a 22-dik hétig is vígan hordta a szokott nadrágjait. Én már a 10. héten szenvedtem a normál nadrágban és a 12. héten le is cseréltem mert nem bírtam tovább.

2018. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez tophülye kérdés.....
2018. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk egy másik elmeóriás meg azt kérdezi, leforrázhatta-e a babát ha lenyelt egy kanál forró levest.


IQ-teszthez kötném a gyerelvállalást.....azért egyre sötétebbek a mai gyerekek mert egyre élhetetlenebbek az őket nevelők is..ne csodálkozzunk.

2018. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7 úgy tudom ezzel a jelenséggel már szakemberek is foglalkoznak.

Mindenki kezében, ott az okostelefon, a tudás, az információ pár szó bepötyögésével elérhető. És mégis, vagy épp ezért, egyre önállótlanabb a társadalom.


Csak nézd meg micsoda kérdések merülnek fel naponta... Hány ruhája legyen egy 2 évesnek, árthat-e a babának a forró leves, mit vigyek egy nyaralásra? Reggelig idézhetnénk.

Azokról a kérdésekről meg már ne is beszéljünk, amikor valami fura oknál fogva nem a google-ben keresik, hanem itt. Pl egy konkrét orvos elérhetőségét.

2018. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

válaszolok lehet arra gondol a kérdező,hogy a kinövi-e szülésig a terhesruháit

télen szerintem ez a pocakmelegítős/derékmelegítős valami, nem hülyeség!

nekem amúgy a félidőben vásárolt terhesfarmerom szülés közeledtével már nem volt kényelmes..mert csúcsos hasam volt és kényelmetlen volt az a gumis rész :/

de a terhes legginsemet imádtam, az nagyon kényelmes volt

bár más terhes ruhám nem volt!

igazából az se mindegy mennyit hízol..mert ha csak amennyit kell, akkor egy terhesruhát akár végig is lehet hordani, ha 15-25-35kg akkor necces,hogy a végére beleférsz

2018. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
80-s években volt divat hogy kantáros ruhában voltak
2018. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!