Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki aki járt így koraterhes...

Valaki aki járt így koraterhesen, és mégis nem jelentett rosszat?

Figyelt kérdés
Tüneteim voltak eddig, iszonyat mellfeszülés, émelygés, kedden voltam uh-on, akkor még nem volt embrió, csak petezsák és szikhólyag. Tegnap óta nincs hányingerem, mellem sem olyan már. Eddig folyamatosan fáradt voltam, nagyon félek. Holnap megnéz újra az orvosom. Menszesz alapján 6hetes.
2018. szept. 20. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj meg megnyugodni és a legjobbra gondolni. Nem egyszerű az biztos, de gondolj arra, hogy az idegeskedéssel még többet árthatsz. Nekem is jött-ment az összes tünet, volt, hogy én sem éreztem olyannak a mellem, mint előző nap, sőt nekem a 8. hétig nagyon hányingerem sem volt.
2018. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!