Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek magneziumot...

Mikor kezdtetek magneziumot szedni?

Figyelt kérdés

A terhesseg elején vagyok, ikreket várok, és gyakran gorcsol a hasam.


Az előző terhességeknél jóval később a második trimeszterben kezdődtek a gorcsok. Magnézium segít, csak felek ha már most napi kettőt-harmat beveszek mi lesz a végén.


2018. szept. 20. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd be ami szükséges. Én az elején elég sok magnéziumot vettem be, mert sokat fájt a hasam. Most 26 hetes vagyok és kb hetente egyszer veszek be. Attól, hogy az elején sok fogy, még nem biztos, hogy később is szükség lesz rá.
2018. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz a végén. Én egy babával és az ikrekkel is ugyan úgy 2400 mg magnézium-citrátot szedtem a legelejétől. Ikrekkel nagyobb front előtt 3600 is ment. Nem volt gond, 38+4-re születtek, nem maguktól indultak akkor sem, programcsászár volt. Ez nem olyan, hogy hozzászoksz és rgyre
2018. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*...egyre több kell. Nagyon gyorsan kezdj el szedni, de valami érdemi mennyiséget, nem 1-2 szem MagneB6-ot.
2018. szept. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, kisfiamnal magnézium citricit szedtem, a vége fele magnesolvot is, citrici maradt, abból vettem be, délután megyek gyógyszertárba és veszek.


Citricit gobdoltam venni, szerintetek az jó, vagy inkább mást javasoltak?

2018. szept. 20. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó a citrici de nekem 6 is kellett belőle naponta.

Én egyébként az elejétől, mert sokat görcsölt a hasam.

2018. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem már babatervezèstől mondta a doki azóta is szedem.
2018. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Ahogy erzed.

Elso gyerekkel egyaltalan nem szedtem, masodik gyerekkel sokat kemenyedett a hasam, szedtem, de sokat nem ert. Tobb fajtat kiprobaltam, de durva hasmenesem volt mindegyiktol (nyilvan a felesleg igy tavozott), de a hasam ugyanugy kemenyedett es felidotol nyilt a mehszaj.

Most a 3. babaval a 33. heten jatok es kb 6 szem magnerotot szedtem be eddig osszesen, mert volt par nap mult honapban, amikor a hasam is kemenyedett es ejjel a labam is gorcsolt. Azutan rajottem, hogy nem ittam eleget, azert volt a gorcsoles, azota odafigyelek es nem kell magnezium.

Probalj erre is odafigyelni, mert nem feltetlenul a magnezium a legnagyobb csodaszer erre. (Magyarorszagon nagy “divat” a nagy dozisu magnezium terhesseg alatt...)

2018. szept. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!