Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok?...

Szerintetek terhes vagyok? Normális választ

Figyelt kérdés
Terhes vagyok vagy nem??? Gabriella tesztet csináltam a patikában vettük! Reggel 5 órakkor megcsináltam. Vártam 20 percet és csak egy csík volt szóval nem mutatta ki a terhességet. Aztán elraktam a táskámba haza jöttem ki vettem a táskámból kb 2 óra múlva és két csík lett rajta. A C-nél vastag ahogy szokott a T-nél pedig egy vékony!! Hibás a teszt hogy csak 2 óra múlva mutatta ki?????? Vagy terhes vagyok ??

2018. szept. 20. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Direkt rá van írva a tesztekre hàny percig mutat valós eredmènyt. Több óra utàn mutathat fals eredmènyt. Szóval nálad mivel a megadott intervallumban egy csík jelent meg ezèrt valószínűleg nem vagy terhes vagy mèg túl korán teszteltèl. Tesztelj pár nap múlva újra.
2018. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az első véleményét osztom, mindazonáltal nekem ugyanígy volt, és másnap időn belül már pozitív lett a teszt. Holnap ismételd meg.
2018. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!