Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fenyegető vetélés ezt írtak a...

Fenyegető vetélés ezt írtak a diagnózishoz ma vereztem kicsit és görcsol a hasam! Megmaradhat a babám?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta rá lehet fogni h az a szivhang de nem látni egyértelműen mert nagyon kicsi 3mm 6 hetes vagyok nagyon felek most

2018. szept. 20. 18:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sejtem ma már írtál ki kérdést. Megmaradhat, a legfontosabb lenne, hogy ne aggódj most, mert azzal csak ártasz. Pihenj sokat, lehetőleg feküdj, ha dolgozol és még nem mondtad bent, kérd ki magad táppénzre. Kaptál valamilyen gyógyszert, vagy látta mitől van a vérzés?
2018. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem írtam még kérdést ma! Igen irt magne b6, rutascorbin és ultrogestan 3x2 és agy nyugalom :( nem szeretném elveszíteni
2018. szept. 20. 18:26
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
Nyugodj meg, nem lesz gond, már meg van támogatva a kismanód. Átérzem min mész keresztül, én is ilyen gyógyszeradagot szedtem, a 12. héttől csökkentettük. A fekvést vedd komolyan, csak ha nagyon fontos akkor állj fel. Próbálj meg minél nyugodtabb lenni, bár tudom nem egyszerű. Ha gondolod és kérdésed van vagy csak beszélgetni szeretnél írj privátot.:)
2018. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Ez megnyugtató volt nagyon. Remelem hogy megmarad mindenképpen és esik baja :( bántottam stresszeltem sokat de mostantól befejezem ezt !!!!! Csak ne mondjon nemet mégegyszer ránk ! :(((
2018. szept. 20. 18:47
 5/24 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen jártam így, bar nekem alacsony volt a progiszintem, azért kaptamm utrot. Most 23 hetes vagyok. Nyugidj meg, pihenj sokat..
2018. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De azt írta a doki hogy nem egyértelmű szivhang mert annyira pici fehér pont volt a monitoron hogy nem merte állítani biztosan :( ez így...?
2018. szept. 20. 19:03
 7/24 anonim ***** válasza:
Nekem is a hatodik hét körül volt vérezgetés, és hüvelyi uh-val nézték a szívhangot, hát alig hallottam, meg alig emelkedett ki a kis vonal, ami jelzi (nem tudom sajna jobban megfogalmazni, bocsi). Azt mondta az orvos azért ilyen, mert még nemrég kezdett el dobogni a szíve, ha legközelebb megyek már másabb lesz, és a hetedik-nyolcadik hét környékén tényleg nagy volt a változás. Szerintem nálad is hasonlót láthatott, csak esetleg nem kapcsolta be a hangot, hogy te is hallhasd, ő meg monitoron nézi a szívműködést, amit ha nagyobb lesz, már te is jól látsz majd.
2018. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A doki a sürgősségin nem volt túl bíztató :( azt mondta ez genetikai nem tudok mit tenni ha menni akar menni fog, azt sem mondta h mostantól feküdni kell csak a záróra írta rá! Itthon láttam. Picit rosszul esett olyan volt mintha nem hinne benne , csak megadja az esélyt a gyógyszerekkel mert ez a protokoll :( Remelem rácáfol a kicsikem !
2018. szept. 20. 19:17
 9/24 anonim ***** válasza:
Hát őszintén én egyszer voltam sztk-n, utána nap véreztem be. Ott a szonográfus olyan bunkó volt, hogy rám sem nézett vizsgálat közben, ráírta a lapra, hogy 12 mm petezsák. Mikor megkérdeztem van-e szívhang majdnem leharapta a fejem, hogy én ilyenkor még mit akarok, csak petezsáknak kell lenni. Másnap mikor magánba mentem érdekes módon "kicsit" többet láttak petezsáknál. Azóta kerülöm az sztk-t, bár előtte sem sűrűn jártam. Az a jó, hogy legalább gyógyszert írt fel, sajna most még ennél többet egy normális, körültekintő orvos sem tud tenni. Minden esetre te azért a gyógyszer mellett próbálj meg feküdni és bízni a babádban, úgyis az a legfontosabb, hogy te hogyan állsz hozzá.:)
2018. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Bízz a babában. Nem lesz gond. Nekem csak 8hetesen latott először szivhangot.
2018. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!