Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hónapos babám van. Terhes...

3 hónapos babám van. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Napi hatszor szoptatok, fogamzásgátló tablettát szedek minden nap ugyanabban az időpontban, mégis olyan tüneteim vannak, mint terhességem alatt. Esténként rosszul vagyok, hányingerem van. Csináltam két tesztet, de negatív lett, viszont nem győzött meg. Fantom mozgás is van, de ez nem újdonság, mert szülés óta szinte mindig van... Csak remélem, hogy a fantom mozgás tényleg fantom mozgás, és nem valódi babamozgás.

Aki szoptatás alatt esett teherbe ugyanolyan tünetei voltak, mint első terhességnél? Szerintetek terhes lehetek?



2018. szept. 21. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2018. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első szülésem után én is állandóan terhesnek éreztem magam, de nem voltam az. Szerintem a hormonok miatt érzed, de biztos nem vagy, ha fogamzásgátlót is szedsz. Ha mégis az lennél, még 12 hetes sem lennél, biztos nem igazi magzatmozgást érzel, csak fantommozgás.
2018. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szoptatás mellett lettem terhes a kicsivel, tervezetten, 5 hónapos korában. Tünetem nem volt, ahogy az elsővel sem, viszont én már menstruáltam, szóval ebből tudtam, hogy baba van. Ha terhes is lennél, a mozgást még nem érezhetnéd.
2018. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3x estem teherbe szopi alatt, de a tesztjeim pozitivak voltak
2018. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleve majdnem 2 honapos koraig nem is szexelhetnel. Ha ezt betartottad es utana lettel terhes, olyan kicsi lehet h az sem nozgast sem tuneteket nem okozna.
2018. szept. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! 5. Héten mentünk kontrollra, azóta szeretkezünk újra. Remélem tényleg csak a hormonok szórakoznak velem.
2018. szept. 23. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!