Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik benneteket is felkelt...

Andreaa7 kérdése:

Kismamik benneteket is felkelt a baba reggelente? 25hkm

Figyelt kérdés
Az én babám a pocakban minden reggel 6 és 7 között mocorog amíg fel nem kelek az ágyból.. már most kezdődik :)

2018. szept. 22. 07:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanez van, csak nalunk 2-3 között, ès 5-6 között. ;)
2018. szept. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez valami csodálatos , hogy már most kezdődik :D el kell ringatni a kis drágaságot biztos :) én éjszaka folyamán nem érzem vagy nem kelek fel rá vagy át aludja még az éjszakát gondolom.
2018. szept. 22. 07:23
 3/14 anonim ***** válasza:
Keltett. Erdekes, mert olyan idopontban aludt es kelt mar a hasamban is a vegen, ahogy kesobb kint.
2018. szept. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Erről olvastam sok helyen hogy a baba ébrenleti fázisai már a pocakban kialakul, ha megfigyeljük.Kíváncsi leszek ha megszületik ugyanebben az időpontban fog e ébredni :)
2018. szept. 22. 07:27
 5/14 anonim ***** válasza:

:D nem, de a kicsi mindig éjjel 10 és éjfél között volt aktív, a nagy meg 5-6 között keltett, szóval sok alvás nem jutott. :D

Míg a nagyot vártam, tőle aztán alhattam.. napközben kimozogta magát, este, éjjel és reggel is lusta órákat tartott.

2018. szept. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyébként a nagy azóta is nagy alvó.

De hálistennek a kicsi se lett éjjeli bagoly, sőt, fél éves koráig ha megfeszültem se tudtam este 7-ig ébren tartani, 6-kor már fürödni vittük.. (és nem is kelt korán!)

2018. szept. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy csak legyen már itt, annyira várom :))))
2018. szept. 22. 08:23
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem is elkezd mozogni olyan tajt, szerencsere ejjel nem. Valahol a ket gyerek kozott lesz majd a harmadik is egyenlore ugy fest.

A nagy is valahogy igy volt, o amugyis lusta volt egesznap is, es jelenleg is jo alvo es az is volt.

A kozepso o mar aktivabb volt alapbol ha ejjel pisilni mentem elkezdett mozogni vagy ha megfordultam, o kevesbe volt jo alvo aztan, de szerencsere hamar beallt relativ es o konnyebben is felebred dolgokra.

2018. szept. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

első terhességemnèl és jelenleg is felébredek hajnali 3kor...fogalmamsincs miért, jelenleg még csak 12 hetes mozogni még nem érzem

az elsővel emlékszem elég sűrűn volt, hogy hatalmas rúgásra ébredtem én is éjjel, de születése után nem vettem észre,hogy megmaradt volna ez az ébredési fázis, első 6 hónapban jó alvó volt 😊 aztán óránként ébredt 1 éves koráig

2018. szept. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Örülj. Neki

Engem 2-3 közt keltett


Most kinn is akkor kell szopizni


És a napközbrni aktivitása is lbúgy van, mont pocakban volt

2018. szept. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!