Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csütörtökön kezdődött volna a...

Csütörtökön kezdődött volna a nemvárt, pénteken pozitívat teszteltem.1. baba, tervezett, első hónapban sikerült. Nem túl erős és vérzés nélküli alhasi szurkálások normàlisak?

Figyelt kérdés

holnap megyek orvoshoz, tudom korai, de vegyszerekkel dolgozom,így muszáj,hogy igazolást adjon a doki a munkatilalomról. így hogy ilyen hamar megyek (4hetes és 5napos vagyok) még nem sok mindent fog mutatni holnap a vizsgálat igaz?

függ a készülékek modernségétől?

egyébként kicsit stresszelek, pm alulmüködésem is van,bár így hogy elsôre összejött a baba,gondolom rendben vannak az értèkeim.



2018. szept. 24. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

5+3 korul tud eloszor mutatni a keszulek barmit is (akkor is csak ha nem regi), most semmit nem fog meg latni, max felritkulast, tehat foloslegesen mesz. En inkabb betegszabit vennek ki egy hetig a helyedben, es utana orvos.


A hasszurkalasra erdemes magnrziumot bevenni emelt dozisban. Nekem anno elmulasztotta a gorcsolest.

2018. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi,az a baj,hogy sima táppènz alatt gondolkodás nèlkül kirúgnak (épp leèpítés van a cégnél,bár jó poziban vagyok,de nem kockáztatok), viszont amit a nőgyógyász kiállít (otthon nem tudom mi a hivatalos neve,idekint Arbeitsverbot) azzal nem küldhetnek el.

a magnéziumot elkezdem,köszi

2018. szept. 24. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Amíg nem élő a terhesség addig a nőgyógyász semmit nem tehet. Élő terhességről pedig a szívhang meglététől beszélünk. Akkor tud szakorvosi javaslatot írni, hogy vegyenek fel táppénzre. Addig nem.
2018. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász addig nem fog neked adni papirt arról hogy terhes vagy,amíg nem lát semmit.Tehát hiába fogsz hozza menni holnap,vissza fog rendelni hogy később beigazolódjon a terhességed.

Szóval vagy megkockáztatod a tp-t,vagy ha félsz hogy kirúgnak,akkor dolgozol tovább(de ugye vegyszerrel dolgozol ahogy írtad,az pedig nem jó terhesen).

Elég patt helyzetben vagy😕

2018. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ezt sajnos nem tudtam, dolgozni természetesen nem megyek be,nem veszèlyeztetném semmiképp.. akkor muszàj leszek kockáztatni a sima táppénzt. köszönöm a válaszokat!

viszont az ismerősöm szintén itt No-ban 5hetes volt és megkapta a tiltást,picit még reménykedem..

2018. szept. 24. 21:07
 6/9 anonim ***** válasza:

4# vagyok


Tényleg nem tudom hogy működik más országban,de itt Mo.-on biztos nem kapnál igazolást a terhességről,amíg nem biztos.

Ahogy írtad volt aki kapott 5hetes terhesen,akkor reménykedhetsz benne hogy neked is ilyen szerencséd lesz.

Kívánom a legjobbakat🤗

Majd írd meg kérlek,mit sikerült intézned.

2018. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg logikus amit írtatok,hiszen az 5.hétben még nagyon korai, de tényleg ebben bízom,hogy mást is kiírt a doki, mindenképp írok :)
2018. szept. 24. 21:52
 8/9 A kérdező kommentje:
megkaptam az igazolást és bàr még keveset làtni,de minden rendben:)
2018. szept. 25. 09:40
 9/9 anonim válasza:

Szia! Megkérdezhetem mit jelent , hogy vegyszerekkel dolgozol? Babát tervezünk , és érdekelne pontosan milyen szerek azok,amivel nem dolgozhatom

Köszönöm ha válaszolsz

2018. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!