Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi teszt pontossága?

Terhességi teszt pontossága?

Figyelt kérdés
ha csináltam egy tesztet, ami negatív lett, akkor biztos, hogy nem vagyok terhes? Mennyire lehet hinni ezeknek? Ha csinálok mégegyet, és negatív lesz az is, akkor már biztosra mondhatom, hogy nem vagyok terhes?

2018. szept. 24. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A vér mondja meg biztosan.

A teszt állítólag nem mutat hamis pozitívat, de hamis negatívat mutathat.

2018. szept. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szex után 1 hónappal már tuti biztos eredményt mutat.
2018. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Az attól függ nagymértékben hogy mikor is csinálod a tesztet. Ha már késik 1-2hete és negatív akkor elég kevés az esélye (az a kicsi esély ugye az miatt van mert télleg van akinek nem mutatja ki a teszt, de ez nagyon nagyon ritka) de ha a menszeszed kimaradása előtt csinálod vagy után 1-2nappal akkor abból még lehet pozitív később.
2018. szept. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 30-33 naposak voltak a ciklusaim, kb. mensi után 35 nappal csináltam tesztet, negatív lett. Egy hétre rá csináltam még egyet, mert továbbra sem jött meg, pozitívat mutatott.


A kérdésed óta eltelt egy hét, van baba?

2018. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem, körülbelül 10 napot késett a menstruációm, már pont vettem volna a 3. tesztet, de így szerencsére nem kellett :)
2018. okt. 8. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!