Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el vizesedni?

Mikor kezdtetek el vizesedni?

Figyelt kérdés

Lehet valamit tenni annak érdekében hogy ne vízesedjek? Folyadékbevitel?

Vagy ha hajlamos vagyok rá, ígyis úgyis fogok??😊


2018. szept. 25. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hogy ki mikor kezd el az teljesen változó, valaki már a második trimeszterben. De a legjellemzőbb az utolsó hetekben.


Semmit nem tehetsz ellene, és eszedbe se jusson kevesebb folyadékot inni! Komolyan! Ez egy régi ajánlás de már a tudomány is belátta, hogy ettől függetlenül nem szabad kevesebbet inni.

Hajlam kérdése a vizesedés.

2018. szept. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én csak az utolsó 3 hétben (35. héttől).
2018. szept. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

En a harmadikbabaval most vagyok 33 hetes, eddig nem igazan vizesedek.

Az elso kettovel sem vizesedtem.

En azt vettem eszre, hogyha odafigyelek arra, hogy igyak vizet rendesen, nem viszem tulzasba a sos/fuszeres eteleket es ugy osszessegeben normalisan eszek (vegyesen, zoldseg, gyumolcs, hus, stb es nem egyoldaluan), akkor nem vizesedek. Jah es mozgok is, mar nem ingenziven, de gyaloglok, szinte minden nap megvan az 5 km minimum.


Voltak napok, amikor eszrevettem, hogy vizes vagyok, bedagadt az ujjam, a bokam, megugrott a sulyom picit, de akkor ezek kozul valamelyik elmaradt, vagy mindegyik. Pl nyaralas alatt nem fogyeltem se kajara, se vizre, meleg is volt, stb.

De ha visszaalltam a megszokott eletvitelre, akkor ket nap mulva le is ment.


Mondjuk nekem a vernyomasom, stb jo, nyilvan vannak koros allapotok, amikor a vizesedest nehez elkerulni, de nekem semmi olyan nincs.

2018. szept. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A második babával egyáltalán nem vizesedtem, az elsővel viszont konkrétan emlékszem, hogy legelőször aug. 20-án ért az áldás, szept. 2-án szültem.

Ha fejre álltam is ébredés után kb 10 perccel már 2x akkora volt a lábam, mint alapból :/

2018. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38. héten kezdődött. Sok folyadékot ittam, uborkás limonádé ill. zöld tea, ezek vízhajtó hatásúak. Pihenés felpolckolt lábbal.
2018. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat!!🤗
2018. szept. 25. 11:31
 7/11 anonim ***** válasza:
én soha nem vizesedtem
2018. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy lányom van,nem vizesedtem.

Viszont a húgomnak az elsővel toxèmia miatt elefántlába lett. :( Szerencsére elmúlt neki szépen,de borzasztó látvány volt.

2018. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

26 het korul es igy az utolso hetekben nem vizesedek :D Gyanitom azert,mert annyit jarok pisilni,hogy mar az odema sem marad meg bennem 😂

Nekem nem valt be semmi ra amugy. Felpolcolt labbal aludtam,pihentettem,napi 3-4 liter vizre kinosan ugyeltem de semmi. Viszont mindenkepp igyal sokat :)

39hkm

2018. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ, az utolsó hetekben épp milyen idő van, mert nyáron nagy hassal a legesélyesebb. Mozgás a legjobb ellenszere.
2018. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!