Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 nap keses utan ma enyhe...

4 nap keses utan ma enyhe barnazas masfel hete görcsök, es rosszullet. Volt valakinek erös görcsök ellenere baba a pocakban? Vagy egyertelmü különbseg van az erös megjön Erzes, es a görcsölök mert nyulnak a szallagok a pocaklakonak között?

Figyelt kérdés
mindig rosszul vagyok mikor megjön ezert a görcsölesen nem lepödtem meg, annal inkabb mikor aznap elmult mikor meg kellett volna jönnie( hozzateszem napra pontos mindig) Azota eltelt 4 nap… mensi sehol, görcs elmult. Most viszont elkezdtem erösen görcsölni ujra es barnazni (minimalisan) verzes meg mindig sehol. Valakinek hasonlo tapasztalata? Teszteljek, vagy varjak meg hatha megjön? Volt valakinek hasonlo tünetekkel terhessege, gondolok itt az erös görcsökre. Mert szamomra hihetetlen hogy ilyen mensigörcsök mellett meg baba lehetne?!Köszönöm a valaszaitokat!
2018. szept. 25. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet.
2018. szept. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Milyen szalagok nyúlnanak?
2018. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem meg fog jönni.

A terhességnek nem tünete a barnázás és a görcsölés.

Nyúlni meg még nem nyúlik semmi, hiszen még csak egy pötty lenne, szóval nem kell neki hely.

2018. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan erős görcseim voltak abban a pár napban amikor meg kellett volna jönnie, hogy nem is gondoltam a babára. Szó szerint potyogtak a könnyek a szememből, annyira erős volt. Pont nyaralni voltunk, ha otthon lettem volna tuti orvoshoz megyek. De sem akkor, sem azóta nem jött meg, és nyolc hetes vagyok most, minden rendben van. Szóval ilyen is van!
2018. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is erősen görcsöltem az első terhességemnél + barnáztam is, enyhén véreztem! Emiatt későn teszteltem kb. 7 héten, nem gondoltam a terhességre

most jelenlegi terhességemnél(13hetesvagyok) nem görcsöltem, de ugyan úgy barnáztam az 5.hetesen!nem csináltak semmit az ügyeleten


ha fent áll a lehetőség vagy babát terveztek, akkor inkább tesztelj

2018. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a kedves valaszokat, csinaltam tesztet: negativ lett, es ra par orara meg is jött, olyan fajdalommal mint meg soha. Talan a keses miatt fajdalmasabb…

megegyszer köszönöm a valaszokat! :)

2018. szept. 26. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!