Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudnék jó áron kismama...

Hol tudnék jó áron kismama kabátot venni Bp-en, megéri egyáltalán ha november végén szülök?

Figyelt kérdés

Az a dilemmám, hogy dec 4-re vagyok kiírva, de lehet előbb meglesz, tehát gyakorlatilag a tél legnagyobb részére már nem kellene, hacsak nem olyat vennék amiben hordozhatom a gyereket.Igazából túl sok helyre nem járok,mert nem dolgozom már és ha megyek is akkor az orvoshoz legföljebb. Nagyon sokba kerülne nekem most egy akár 15 ezer forintos kabát. Ahol eddig néztem ott mindenhol ennyitől kezdődik. Interneten árulnak használtan, de én próba nélkül nem mernék venni online, már többször ráfáztam, muszáj felpróbálnom.


C&A és H&M-ben esetleg van boltban? A Pólus van hozzám legközelebb. De szerintem még ott is nagyok. Vagy vegyek nagy méretű kabátot? Nade azt meg hol? Ami új az drága. Bocsi, csak még nem vagyok annyira jártas pesten sem, nem olyan régen lakom itt.



2018. szept. 25. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem megérte. Mivel a hasam ugyan lement,de a melleim nem lettek kisebbek szüléssel,sőt,a tej miatt nagyobbak lettek,így a régi télikabátomat nem tudtam felvenni.
2018. szept. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
1- es vagyok. Én a Bronprix-től rendeltem. Olyat vettem,amibe plusz toldalékot lehet tenni,így toldalék nélkül sima kabátként is használható.
2018. szept. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

En dec 7re vagyok kiirva, elsovel november vegere, de akkor se vettem es most se kismama kabatot. Nem birtam mar osszehuzni de beoltoztem es mivel kocsival jarok abszolut szuksegtelennek talaltam.

Lehet ha nem lenne kocsi ugy vettem volna de az se biztos

2018. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Turkálóban vettem nagy kabátot kb. 1500 forintért. 15ért nem vettem volna,úgy sem, hogy mindkét gyerekem november végi.
2018. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Én biztos, hogy nem vennék, voltam tél végén nagy hassal, de nem volt szükséges, rámjött a téli kabátom, esetleg kigomboltam, bár ha nincs kocsid, akkor ősz vége már kellemetlen lehet, de szülés előtti hetekben nagy eséllyel nem fogsz rohangálni, így csak néhány alkalomra vennéd azt a kabátot.
2018. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

A legnagyobb gyerekkel voltam december elejere kiirva, akkor poncso kabatot vettem (nem tudom, hovy mi a neve). Nem volt vekony, vastagabb szovetkabat anyagu volt. Nem kellett belole a sajatomtol nagyobb meret, belefertem es ala is tudtam venni vastag pulovert, egyaltalan nem faztam.

Hordtam szules utan is, mert jol nezett ki.

Sot, masodik gyerek februari es egesz telen eleg volt.

Nekem kellett a kabat, mert dolgoztam es jartam is el sokat, raadasul elegansabban is kellett oltoznom, de ez a kabat jol nezett ki akkor is, amikor farmer volt rajtam.

Most november elejere varom a babat, nem veszek kabatot. Meg ossze er a sajatom, ha nagyon akarom, de az is eleg lesz, ha vastagabb pulcsit veszek ala es nem huzom ossze.

Hordozni szeretnek, de addig ahhoz nem veszek kabatot, amig ki nem derul, hogy a gyakorlatban is fogok-e hordozni.


Nagyobb kabatot en biztosan nem vennek, nekem az kidobott penz lenne. S-es meretet hordok most is, a hasamra kellene ket szammal nagyobb kabat, de hogy nezne az ki rajtam vallban, haton es a karomon? Logna, nem allna jol.

Szules utan pedig biztos, hogy soha nem lenne mar rajtam...


Ilyesmi volt az enyem, de hosszabb kicsivel es hosszu ujju: [link]

1-2 eve a New yorkerben lattam hasonlot.

2018. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

December elejére vagyok kiírva. Sajnos az őszi kabátom sem jön már rám, pedig nekem kellene kabát, mert fázós vagyok és sokat sétálok, de én sem akarok kiadni 20-40 ezret egy kismama kabátra.(egyébként megvan a véleményem a kismama felsőket árusító üzletekről... Hogy nem szégyelnek egy vagyont elérni egy olyan ruhadarabért, amit egyszer-kétszer fog valaki felvenni!? )

Esetleg keress valami olyan sima kabátot, ami mell alatt vágott vagy bővülő fazon.

2018. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Márciusra vagyok kiírva a másodikkal, már most se jön rajtam össze a télikabátom, holott 1 kg-val vagyok több, de az derékban szűkített, s ez pont elég.

Most rendeltem a HM-ből kismamakabátot. Volt egy 25 %-os kuponom korábbról, így 11 volt.

[link]

Nekem megérte, később is fel tudom majd venni, mert nem bumfordi.

Ha november végén szülnék, szerintem akkor is beruháznék valamibe, mert nem poén oint a végén jól megbetegedni.

2018. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg keress rá facebookon a Kismama ruha-Turi csoportra. Ott szoktak ilyesmit árulni vagy írj ki egy bejegyzést, hogy mit és mekkora méretűt keresel.
2018. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Én november közepére vagyok kiírva, de fázós vagyok, így kellett kabát, viszont ennyit én sem akartam adni érte. Ma vettem a decathlonban egy sima, nem szűkített fazonú, egyszerű kabátot, 5000 volt. Nem mondom, hogy csinos, de nem gáz :) erre a pár hétre jó lesz.
2018. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!