Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák terheléses...

Kismamák, anyukák terheléses cukorvizsgálaton szörnyű volt a cukros víz íze?

Figyelt kérdés
Nem lett tőle hányingeretek? Vsrgy simán meglehet inni?

2018. szept. 25. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem. azt mondták citromlevet lehet hozzá tenni de én nem tettem mert nem volt rá idő mielőtt behívtak. viszont előtte nem ittam egész reggel, és így olyan szomjas voltam mire odajutottam, hogy úgy lefetyeltem be mint egy teve. még jól is esett :) olyan mint egy nagyon édes limonádé citromlé nélkül. Nem is értem miért csinálnak belőle akkora ügyet. sokkal rosszabb mint mondjuk Salvus vizet szürcsölgetni a terhességi gyomorégés idején 2 héten keresztül
2018. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkal rosszabbra számítottam, simán megittam, nem hatott meg.
2018. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi


Nekem kifejezetten ízlett

Citromot csak ici-picit tettem

Anélkül is megittam volna


Tökéletes lett az eredményem

2018. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Melin11 ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal! Rosszabbra számítottam de simán meg tudtam inni.
2018. szept. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon sokat kellett vàrni, mert nyolc vámost előre vettek a kismamák elé. Olyan éhes voltam, hogy màr a cukros löttynek is örültem. Csak 2 deciben oldották fel, és lehetett bele tenni citromot. Aztán ittunk még rá sima vizet.

Nem olyan vészes, mint előtte gondoltam, meg riogattak vele. Inkább annak lehet nehezebb, akinek alapból is hányingere van.

2018. szept. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon tartottam tőle. Én üdítőket sem iszom, mert utálom ezeket a cukros lötyiket. Csak vizet iszom vagy 10 éve és számomra más nem is oltja a szomjat. Korábban az üdítőre is mindig megszomjaztam és vizet ittam rá :)


Szóval én fel voltam készülve, hogy tuti kihányom. De semmi. Simán megittam. Nem volt finom, nem esett jól, de nehézséget sem okozott.

2018. szept. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam köszi mindenkinek😀 én rám holnap vár. Előtte azt tudom, hogy éhgyomor, de inni se lehet?
2018. szept. 25. 19:06
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Sima vizet igyál bőven, könnyebben leveszik a vért.
2018. szept. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
Előtte éjféltől se enni se inni nem szabad és a cukrot se spórolásból nem fél literbe oldják fel, hanen mert ennyibe kell a méréshez. Ha torzítod az eredményt akkor az egésznek semmi értelme nincs. Miattatok végzik. Lenyeled és csókolom. Ez nem nagy ügy a szüléshez képest, csak nem kell kényeskedni.
2018. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
En tettem bele citromlevet. Nem volt szornyu az ize,viszont en rosszul lettem de inkabb nem ijesztegetek itt senkit :D lenyeg a lenyeg van,aki kihanyja van,ako rosszul lesz. Nem is az ize miatt inkabb a hatasa miatt. Amugy citrommal olyan volt,mint egy nagyon nagyon porcukros limonade :D
2018. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!