Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hol csináltattátok a 18...

Ti hol csináltattátok a 18 hetes genetikai UH-t? Elégedettek voltatok?

Figyelt kérdés
Budapesti helyszínek érdekelnének, köszönöm!
2018. szept. 26. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Èn vidèken fogom, hepinet, de Pesten is van.

Szerintem fantasztikus, a 12 hetest is ott csinàltattam.

2018. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Istenhegyi Géndiagnosztikában csináltattuk a 12 és a 18 heteset is. Szerintem nagyom hozzáértők, nekünk bejött.
2018. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
János kórház, tb alapon, nagyon alaposak voltak, mert az előzmények alapján felmerült, hogy esetleg gond van, A 12 heteset maganban csináltam és nagyon elrontottak valamit, amit utána állami korhszban hoztak helyre, sok idegeskedés okozva, a vége egy megegyezéssel (elismertek a hibát) zárult muhiba per lett.
2018. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as, mi volt az??

Érdekelne, ha nem titok.

2018. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Czeizel Intézetben. Az elsôt és a másodikat is.
2018. szept. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Villa medicinában voltunk mindkét alkalommal. Nagyon alaposan megnézték a babát. Kedvesek és aranyosak voltak az ott dolgozók. Minden kérdésemre válaszoltak és az összes képet megkaptuk kinyomtatva és dvd-n is. (Na ezek nem babamozi fotók, szóval nem hiszem, hogy túl sokszor fogom visszanézni a vese képét, meg a szívbillentyűk képeit.. :D de azért jó, hogy megkaptuk és azért mindkét alkalommal volt közte egy-egy mutogatni való kép is)
2018. szept. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászommal.

Mivel szonográfus szakorvos is.

Így csak a vértesztes dolgokat nem tudta helyben megcsinálni( de az UH-ot ahhoz is ő csinálta csak, másik magánklinikán)

2018. szept. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7. Vagyok


Czeizelben volt a 12 hetes. Nem figyeltem, hogy konkrétum kell


18 hetes pedig az ott is dolgozó dokimnál

2018. szept. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!