Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestantól akkor is volt...

Utrogestantól akkor is volt hányingeretek, szédülésetek, ha hüvelyen keresztül alkalmaztátok?

Figyelt kérdés

Nem tudom attól van-e vagy magától a terhességtől. Még csak 5 hetes vagyok.

Köszönöm előre is a válaszotokat!



2018. szept. 28. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi ilyen, amit irsz a terhessègtől lehet.
2018. szept. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, akkor is. Ezt a terhességi hányingert eleve a progeszteron okozza, ha az utrogestan felszívódik, erősebbek a terhességi tünetek.
2018. szept. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak szédültem tőle, de hüvelyi alkalmazásnál már nem. Bár szájon át a dózis is nagyobb volt mint hüvelyben.
2018. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Elméletileg azért mondta a dokim hogy ne szájon át alkalmazzam hogy ne okozzon rosszullétet, de így is olyan szinten émelygek és szédülök hogy nem voltam biztos abban hogy attól van megis vagy pedig amúgyis lenne, csak a baba miatt.

2018. szept. 28. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!