Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. Hétben járó kismamák,...

37. Hétben járó kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Én imádok terhes lenni, de már nagyon várjuk a picit :) a pocak sokszor keményedik és már nagyon lent van a fejecskéje, kíváncsi leszek mikor érkezik meg :)

Ti hogy vagytok?


37+2


2018. szept. 29. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én meg utálok terhes lenni. Mindig van valami nyomorom. Reggel állandóan hányingerem van, nap közben és este folyamatosan ég a gyomrom, nyelőcsövem, vizesedek is, ülni, feküdni alig tudok, de persze fáj hozzá a hátam. Ha menni kell, akkor a hasam alja szúr, sehogy se jó, na... nem akarok hazudni, a második trimeszterben volt pár hét, amikor elvoltam, amúgy egy nagy kaka az egész terhességem. Örülök, ha neked meg másnak jobb, meg jó élmény, nekem nem az, inkább nevezném a szükséges rossznak. Sajnos nélküle nem válhat szülővé egy nő sem! Elfogadom, ez van, a babát ennek ellenére nagyon várom és szeretem, de volt, hogy a kocsiban sírtam, hogy nem bírom tovább...
2018. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy érzem mint az első...momfjuk en 38 hetes vagyok ma, de kínlódás az egesz.sose gondoltam hogy ez ilyen, mikor mindenki igy áradozik mint te kedves kérdező. 2 hónapja nem alszok egyben 4 orat se. Az elmult 1 hónapban éjjelente szakad szet a csípőm. Nagyon nem egyszeru. Egyedul en csak azt elvezem, hogy mozog, semmi jot nem érzek benne, tenyleg a szükséges rossz, hogy s kezeim közt tarthassam az en drágámat.
2018. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ugyan már 39+3 vagyok ma, de nekem is álom terhességem van a legelejét leszámítva. Akkor sem volt hányingerem vagy fájdalmam, de pár hétig barnáztam-véreztem és emiatt nagyon sokat idegeskedtem.

Most még heti 3x járok tornára, nem vizesedek igazából semmi nem fáj. Kicsit lassabban mozgok és nehezen hajolok de tényleg ennyi. Éjjel 1x szoktam pisilni, de szülés után sem lesz nagy alvás a babával :)


Nagyon várom már, hogy megérkezzen a kisfiam, de ő még jól érzi magát odabent.

2018. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!