Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik nem híztok vagy...

Kismamák akik nem híztok vagy csak amennyit kell mit esztek?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy akik oda figyelnek a kajára annak érdekében hogy ne hízzon sokat a terhesség alatt mit eszik? Hogy néz ki egy napja?

Főleg hogyha pl az édeset kívánjátok egész nap😁


2018. szept. 30. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem bonyolult: reggelire zabkása vagy 2 pirítós, ebéd bármi de egy adag legyen és pl. pörit ne kenyérrel, vacsora pedig sonka, tojás, zöldségek. Napközben zöldség, gyümi, 3-4 l víz.
2018. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
1. vagyok, lemaradt: 5,5 kg-ot híztam. Első terhességnél 14-et, mert zabáltam mindent amit megkívántam, aztán persze gyomorfájás volt a vége meg Espumisan....ezért döntöttem 2. -jára már a visszafogott étkezés mellett.
2018. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Zoequeen ***** válasza:
34%
Én 16 hete ota nagyon sokat eszem azt amit kivanok es most vagyok 22 hetes eddig csak 4kilot hiztam szerintem edd azt amit kivansz terhesseg utan ugyis lemegy
2018. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Eddig nem híztam semmit. 21 hetes vagyok.


Reggeli: általában kefír szendviccsel, vagy pogácsa joghurt ilyesmik

Tízórai: alma vagy barack illetve zabkeksz

Ebéd: mindig más mikor mit kívánok, a gyrostól kezdve a cézár salátán át a káposztás tésztán keresztül a töltött káposztáig, mikor mi (1 normál adag)

Vacsora: tea, paradicsom, paprika, uborka, sajtok, túró, felvágott vagy virsli, kifli

Vacsi után általában még fürdés után egy joghurt vagy túró rudi, attól is függ reggelire ettem e mert akkor mégegyszer nem eszek


Nem kívánom az édességet.

De alapból kövéren kezdtem :( 160 cm 80 kg-al

2018. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

kedves 1. válaszoló!

első és második baba mekkora súllyal született?

én is megfogadtam jobban fogok most figyelni, elsővel 16 kgt híztam.. most nem szeretnék annyit, főleg úgyhogy nyáron kicaot elengedtem magam és felszaladt 4 kg :( szóval 4 kgval többel kezdtem a másodikat, mint az elsőt

2018. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
6kg-mot híztam, abszolút nem figyeltem az étkezésre, pedig rettentő egészségtelenül táplálkozom és gdm miatt 180ch diétát is kellett volna tartanom
2018. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Elsővel azt ettem, amit megkívántam, főleg édeset. 16kg

Másodikkal szintén. 20kg

Meglepő, de a harmadikkal is így volt. Rengeteg nasi meg ilyenek. 6kg!

2018. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!😊

Igyekszem oda figyelni mostmár azért az étkezésre mert a 157cm-hez nem lenne jó 20kg-os hízas.

Csak mostanság folyton a nutellát meg a karamellás csokit enném.😅 na de visszafogom majd ( eszem persze, de nem napi szinten többször)


Eddig nem híztam sokat viszont mégcsak 22hetes vagyok. Így a nagyrésze ugye majd ezután jön.


Kitartás mindenkinek es boldog babavárást!🤗

2018. szept. 30. 22:23
 9/14 anonim ***** válasza:

Én mindent megettem mértékkel. Nem törekedtem 5-6 evésre, hanem ettem, ha éhes voltam. (Napi 2-3 alkalom). Ha már nem voltam éhes, nem ettem "mert már csak a szemem kívánja". Az ivásra figyeltem oda, hogy víz legyen, ne cukros italok. 7 kilót híztam az elsővel, 9-et a másodikkal, de vele kevesebbről is indultam, most meg még kevesebb vagyok a 2. szülésem óta.

Konkrét példa: lazán vacsorázok császárszalonnát, legalább úgy jóllakok, hogy nem fogok milka után sóvárogni és nem nyitogatom éjfélkor a hűtőt.

2018. szept. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A felszedett kg-ok azért nem csak háj.

Auerintem normál súllyal kevés a 6kg.

A baba elveszi ami kell tehát fog fejlődni rendesen.


Én az itt brutálisnak mondott 16kg-ot szedtem fel (175 cmhez, tehát mintha te 10kg-otkb)


2 héttel a azülés után 1,5 kg-mal könnyebb voltam


Tehát a felszedett kg-ok nem mindig mérvadóak


Szénhidrátot, cukros dolgokat kívántam.

Du mindig beszaladt valami édesség.

Általábannfigyeltem de heti 2-3 szor tuti csak ettem a péksütit/ mézes palacsintát, stb

2018. okt. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!