Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Extra sok mozgás a pocakban?

28.hetes várandós vagyok. Tegnap óta szinte megállás nélkül mozog a baba. Lehet, hogy valamilyen front jön? Vagy nem érzi jól magát? Dokit kérdeztem, de azt mondta, amíg mozog nincs gond... Mégis fura nekem. Mit gondoltok? Nálatok is volt ilyen?

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, baba

2018. okt. 1. 10:06  Privát üzenet  

A válaszok

Nekik sem egyformák minden napjuk, nyugi.

Amúgy az enyém is frontokra reagál általában hevesebben, máskor meg a nyugissága ijeszt meg.

28hkm

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. okt. 1. 10:11 Privát üzenet

Most nekem is pörög a babám. Ha lehűl a levegő, akkor az enyém mindig aktívabb. Már 2 éjszaka nem aludtam, annyira belelendüld. Teljesen normális. Majd lesz nyugisabb időszaka is.

30 hkm

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2018. okt. 1. 10:18 Privát üzenet
Nem baj, néha többet mozognak, az én lánykám akkor rúgott nagyon sokat, amikor folyton hánytam és éhes volt.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. okt. 1. 11:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

# 4/6Időpont 2018. okt. 1. 12:03 Privát üzenet
Nekem is folyamatosan rugdos mozgolódik tegnap óta. Ilyet még én sem éreztem,hogy ennyire. Engem viszont inkább megnyugtat. Akkor idegeskedek,ha alig mozog.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. okt. 1. 12:10 Privát üzenet

Nekem minden nap sokat mozgolódik szerencsére, már hozzászoktam.

30 hkm

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. okt. 2. 00:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
4 nap keses utan ma enyhe barnazas masfel hete görcsök, es rosszullet. Volt valakinek erös görcsök ellenere baba a pocakban? Vagy egyertelmü különbseg van az erös megjön Erzes,...
Kinek milyen 25. hétben a baba mozgása?
Viszonyítva ahhoz, hogy mekkora babátok született, kb akkorának éreztétek a pocakban is?
Mennyire igaz az, hogy amelyik baba a pocakban aktív, az utána is az lesz? Van itt olyan anyuka, akinek nem így lett?
Tényleg van vagy volt olyan akinek naponta csak egyszer jekentkezik vagy jelentkezett a magzat a pocakban és egészséges babát szült?
A lányok nyugodtabbak a pocakban valóban?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!