Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36-40 hetes kismamák hogy...

36-40 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 37 hetes vagyok

Nagyon fáj már a derekam, keményedek, aludni alig tudok éjjelente sehogy se kényelmes már, van egy gyerekkori asztmám ami terhesség alatt most rá tesz..

Mikorra vagytok kiírva? Hol fogtok szülni? Első baba?Kisfiú kislány?Mindent sikerült beszerezni? Kórházi csomag kész?


2018. okt. 1. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! 39+2, jövőhét elejére vagyok kiírva. 38. héten 3300 volt a kisfiúnk, első baba. Nekem minden kész, még babának kell popsikrémet venni mert nálunk azt is kérnek a kórházban. Az én pakkom már 3 hete indulásra kész, csak a bébi nem akar kijönni. Teljesen meg voltam győződve, hogy a front kihozza majd, de úgy néz ki jól érzi magát odabent.

Keményedés és jósló nekem is kb 37. héten kezdődött és azóta folyamatosan tart, viszont a méhszáj nem nyílt még, és az nst sem nagyon mutat keményedéseket.

Mindenki megszült már aki velem egyszerre lett kb terhes, így én már nagyon türelmetlen vagyok! :D

Neked hivatalosan még 3 hét. Kisfiút vagy kislányt vártok?

2018. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!