Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen bevált természete...

Kinek milyen bevált természetes házi praktikája van a rendszeres napi széklet elérése érdekében?

Figyelt kérdés
Sok gyümölcsöt és zöldséget eszem, szeretem a natúr joghurtot bár néha az édesség is bejátszik. Inni szénsavmentes ásványvízet iszom. A királyi trónnal viszont meggyűlik a bajom. Van hogy napokig semmi és olyan érzésem van hogy már egyszerűen nem férek el magamban.
2018. okt. 2. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Pont egy pár napja kezdtem Duphalac szirupot inni mert semmi nem segített és már borzasztó volt a közérzetem. Úgy néz ki ez beválik.
2018. okt. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Laevolac. Természetes anyagot tartalmaz (laktulóz). Nekem ez bevált, most 24. héttől már nem kell használnom - ki tudja meddig...

Semmi más nem vált be, csak ez.

2018. okt. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Egyél egy kis adzalt szilvát 😊
2018. okt. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aszalt*
2018. okt. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Egy evőkanál tökmagolaj minden reggel, éhgyomorra és rendszeres mozgás.
2018. okt. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Magnézium. Egyébként is kell és a felesleg így ürül. Magnosolv hajt meg enyhén.
2018. okt. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

A napi legalább 2 liter víz és a megfellő táplálkozás ezt meg kell, hogy oldja. Hacsak nem eszel sok cukrosat, kakaósat és egyéb fogós dolgokat.


A zöldség-hal-hs lapú táplálkozás, 2-3 liter víz megoldja maga.

2018. okt. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Lenmag a joghurtba, Laveolac szirup, szilvalekvár, Mira víz.
2018. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem semmi nem vált be, pedig napi 3 liter vizet iszom, kg szám zabáltam a paradicsomot, majd a dinnyét, barackot, kukoricát, almát, bármilyen gyümölcsöt, ami épp értett. Mozgok eleget, séta, bicikli, amíg tudtam, futás a nagyobbik gyerek után. Nálam annyit ért el, hogy van naponta székletem, de az kb 3 "nyuszibogyó" :) szinte koppan a wc-ben. Levolacot nen ihatok, mert laktóz érzékeny vagyok. De azért kipróbáltam tablettával, akkor bevált, szóval én ajánlom neked is :)
2018. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok biofloras joghurt, 3 liter tiszta viz (nem savas, nem cukros), fel oras seta minden nap. Csokit, cukrokat keruld, banant is, es a sok kenyeret is$$ :)
2018. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!