Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg megszűntek ezek a...

Tényleg megszűntek ezek a vitaminok (Matruelle és Biovital)? Máshol sem lehet kapni őket?

Figyelt kérdés

Voltam pénteken a gyógyszertárban, szerettem volna venni Pharmaton Matruelle-t, közli a patikus, hogy nincs és nem is lesz, kivonták a forgalomból. Ladeevit? Az hiánycikk, mert megújul, a régit MÁR nem lehet kapni, az újat meg MÉG nem. Kértem helyette Biovital kismamavitamint, ami tavaly volt újdonság és az egyik kolléganőm szedte és áradozott róla, de állítólag azt is megszüntették, így egyik vitamint sem tudja megrendelni a patikus. Csak Femibion és Elevit volt náluk a gyógyszertárban 7 és 9 ezer Ft körüli áron.


Elbuszoztam a másik patikába, ott is ezt mondták, se Matruelle, se Biovital, az új Ladeevitet meg tudnák rendelni, de az pár nap, jobban járok, ha a készletből választok: Gravida, Femibion, Prenates (valami újfajta) meg Jutavit jódmentes és jódos verzió. Utóbbiból vettem végül a 60 darabost, de bántja a gyomromat és székrekedésem lett a sok vastól, ami benne van. :(


Tényleg már nem lehet kapni ezeket a vitaminokat vagy csak a környékbeli gyógyszertárak vannak rosszul felszerelve? Biovitalnak aktív a honlapja, akkor elvileg még lehet kapni, nem? Vagy rosszul gondolom?



2018. okt. 2. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Biovital megszűnt, én is szedtem egy dobozzal tavaly a Trnd projekt miatt. Egyébként a Dm saját márkás vitaminja szuper, mindig tökéletes laborokat produkálok vele az előző és a mostani babámmal is. 1000 ft körül van a 2 havi adag, ugyanannyi benne a cucc, mint a többiben, csak nem kell a márkanevet megfizetni. 😊
2018. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem írtam, de vidéki vagyok. A legközelebbi DM üzlet legalább 2 órányira van tőlünk, sajnos nem fér bele az ilyen hosszú buszozás és vonatozás, várakozás a csatlakozásra. A két helyi (értsd: kistérségi) gyógyszertár is két külön településen van, 4-kor zárnak, csak pénteken tudok menni a másikba. A többi településen nincs vagy csak heti 2-3 nap fél napot vannak nyitva a héten, nem jutok el oda.
2018. okt. 2. 14:41
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem értem, hogy szűnt meg ilyen rövid idő alatt? Miért aktív a honlapja? :(
2018. okt. 2. 14:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Webshop? 😊
2018. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Dm nek van már webshopja,500ft a kiszálittás.Biovitalt én is a Trnd étöl kaptam,szerintem írtó büdös volt.
2018. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem igazán örülnék, ha a szomszéd idős néni venné át a csomagot vagy ha a munkahelyemre kézbesítenék. :( Egyelőre Jutavitezek, aztán mire elfogy, remélhetőleg lesz Ladeevit.


Köszönöm a válaszaitokat.

2018. okt. 3. 09:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Munkaszombaton vettem végül PranataS-t, ettől nincsenek panaszaim, remélem a vérképem is jó lesz. :) A Jutavitet elteszem későbbre.
2018. okt. 15. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!