Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 36 hetes ultrahang leletre...

A 36 hetes ultrahang leletre azt írták II-III fokú lepény. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Akkor átsiklottam felette, nem a saját orvosom volt így kicsit megkavarodtam. Kérlek segítsetek, ez most rosszat jelent? Korai talán ez a fokú érettség?

2018. okt. 2. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, ilyen idős terhesen.
2018. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
El van öregedve. Nem tud már annyi tápanyagot juttatni a picihez. Kiszolgálta az idejét. A 3. Fokozat a legöregebb fokozat. Nem tudom hogy ez 36 hétnél jó e. Lehet már nem a legjobb. Kérdezd a dokid.
2018. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából furcsáltam is hogy lassabban hízik mint kellene, úgy olvastam hogy itt már heti 200 gramm hízás az átlag. Ő most 160-170 grammokat hízik...

Sajnos az orvosom szülés után lesz csak elérhető, külföldön van!

Jövőhéten megyek nstre, ha ott kérem megnéznek ultrahangal?

Amúgy nagyon aktív baba, rengeteget mozog!

2018. okt. 2. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kettes rosszul mondja. IV. fokozat a "legöregebb". A III még jól kiszolgálja a babát.
2018. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai, teljesen normális érték
2018. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2vagyok. Bocsánat. Valóban a 4 fokozat a legöregebb.
2018. okt. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lepény érettségének a nézegetése tök szubjektív, nem is véletlen, hogy sokszor két értéket írnak rá (GI-II, GII-III). Amíg jó a CTG és az áramlás, tök felesleges ezen aggódni.
2018. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!