Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derékfájás terhesség elején?

Derékfájás terhesség elején?

Figyelt kérdés

Kb 5 hetes lehetek, elég össze-vissza volt a ciklusom mindig is. Jövőhét keddre van időpontom orvoshoz.

Tehát a klasszikus tünetek mellett van egy dolog, ami zavar.

Nem kibirhatatlanul, de folyamatosan van egy tompa nyomás-szerű érzés a derekamnál, a veséim környékén. Hasonló volt valakinek? Mitől lehet? Remélem, hogy nem jelent bajt.


2018. okt. 3. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:

én is azt hittem terhes tünet a derékfájás, mivel mindenhol azt olvastam második terhességnél előfordul...hát nem az volt

hólyaghurutom volt, végén már véreset pisilt és fájt a vesém

szerintem keresd fel a háziorvosod! Kérj egy vizelet vizsgálatot a biztonságkedvéért

2018. okt. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez még nem terhességi tünet, ilyen korai nem lehet!!! Menj el orvoshoz, a vese nem vicc!
2018. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 4 terhességemnél fájdogált a derekam, hol elmúlt, hol visszajött. Persze ettől még megnézetheted magad csak nem kell egyből rosszra gondolni mert nem feltétlen rosszat jelent.
2018. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha a veséjénél fáj szerintem az tuti nem a terhességtől van !
2018. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is eléggé fáj, szurkál. A család idősebb tagjai, akik már szültek azt mondják, hogy teljesen normális. :) Persze mindenképp említsd meg az orvosnak, én is meg fogom.

5+4 hkm

2018. okt. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nem a vesém fáj, hanem a vesém környékén. Sajnos tudom milyen, mikor az fáj, brrr. :D


Utolsó, megnyugtattál. :) Voltál már ultrahangon?

2018. okt. 4. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!