Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok vagy nem?

Terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
Párommal gyereket tervezünk várunk a termékenységi napokra de nem jön meg. Augusztus 15-én volt meg utoljára a mensim. Elméletileg 23-tól szeptember első pár napjáig voltam termékeny. Akkorra még nem terveztük. Párommal szeptember 9-én tehát közel a következő mensihez akkor voltunk "úgy együtt" de elméletileg akkor már nem voltam termékeny. Legalábbis szerintünk. Szóval a szeptemberi havi kimaradt. Csináltam teszteket de negatív. Most itt van október 3 és még mindig nem jött meg. Néha érzem a torkomat mintha égne talán a gyomorsavtól gondolom olyat ettem de előtte talán ha 1 évbe 1x éreztem gyomorsavat. Tegnap csináltam tesztet utoljára az is negatív. Tavaly nyáron volt ilyem hasonló hogy majd másfél hónapnyi késéssel jött meg. Szóval nem tudom hogy esetleg a stressz lehetősége állna fent. Vagy várjak most 10-15-ig? Utána elmegyek nőgyógyászhoz. Nekem a havi ciklusom 30 napos.

2018. okt. 3. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes,ahogyan tavaly nyáron sem voltál az,annak ellenére,hogy kimaradt 1 hónapot a mensid.

Ennyi teszt,ennyi idő elteltével nem hazudik.

2018. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor várok még hátha megjön, ha nem akkor nyílván doki.
2018. okt. 3. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Reméljük nincs nagy gond,csak a stressz okozza.
2018. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, én is így voltam. Tavaly június 7-én volt meg utoljára, párommal július 6-án voltam együtt a mensi előtt pár nappal, tehát elvileg nem voltam termékeny és ki is maradt a júniusi. Csináltam tesztet, de negatív lett végül augusztus 2-án lett pozitív és másnap a doki is megerősítette.


Most is szaladgálok a kúszó porontyom után :)

2018. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de az aktustól számolva 2-3 hét után már ki kellene mutatnia a tesztnek, nekem augusztus 14-én volt meg utoljára, ez a ciklusom olyan 37-38napos lett volna, de nem jött meg, tegnap teszteltem, egyszerre jött ki a két csík..ez nem dicsekvés, persze igen örülök neki, csak jelzem, hogy ennyi idő után ki kellene mutatnia :/
2018. okt. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma megkönnyebbültem így estére. Nem éreztem semmit. Elmentem pisilni és megjött :)
2018. okt. 4. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!