Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napok óta kutatok a témaban,...

Szebin kérdése:

Napok óta kutatok a témaban, hátha találok hasonló esetet, de nem nagyon találtam választ. Menzesz 36ciklus nappal számolva, pajzsmirigy alulműkődéssel, ir-rel és pcos-sel,4 napja késik.37. napon 1-teszt. Valaki hasonló eset és mégis terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Augusztus 25. -én jött meg utóljára, szokásos 6napig tartott. Szeptember 13. -a körül voltunk párszor együtt, ezután lehetett ovum. A rákövetkező héten furcsa erős testapoló szerű folyásom volt több napig (nem fertozes, normalis, csak joval tobb). Gondoltam megjön majd, azért van, de átváltott először tojásfehérjére, utána vizes jellegűre, majd a sok vizes és szarazság váltakozik azóta is (soha életemben nem volt szárazság gondom). Aztán múlt héten egy 20percig erős szúrásszerű fájdalmat éreztem a méhem felső baloldalán. Nem petefészek, mert azt megismerem a ciszták miatt. Elmúlt, pár órával rá iszonyat felment a hőm, ami egy hete nem megy a normálisra,35,5-36,9között ingadozik. (Nem vagyok beteg). Másnap este erős alhasi görcsöm volt, azt hittem megjött, de semmi. Csak az a vizszerű fehérfolyás nő.4napja vártam de semmi, csak feszit a méhem, állandó éhség. 0pms tünet, ami 37éve mindig meg volt. Mensi 1nap késés után negatív teszt. Pisilésnél szétrobban a vesém érzés, leesik a vérnyomásom durván ha pl. :hirtelen guggolasbol felallok. Nem tudom, hogy mit gondoljak. Most volt 1éve hogy kezelnek es most lesz egy éve, tobb clomifen proba után, h meddő vagyok-legalábbis az orvos ezt mondta. Tudom, hogy van peteérésem, mert van “tojásfehérjém”, nem minden hónapban, de van. A pm miatt alacsony a testhőm általában (33felett-35alatt mozog). A ciklusaim rendszeresek ugyan, de hosszúak 30-36 nap között mozog, de nem néha 40nap is előfordul -ez a pcos és ir miatt. Ez évben töltöm a 40.életévemet :( és már lassan reményt is vesztek...... De a családomban 50év alatt nem fordult elő változó kor, én kizárnám.Ha Valaki hasonló esetben volt, kérem ne tartsa magában.

2018. okt. 3. 21:51
 1/5 momoka 2002 ***** válasza:
Tudnal linkelni hogorbet? Mire gyanakszol,babara gyurtok?
2018. okt. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok most kuldeni, telorol vagyok epp. De igen, babat sejtek, mert nagyon arra utal sokminden. Pedig mar tavaly letettem rola. De mivel a ciklusaim nagyon valtozoak a hormonbetegsegeim miatt + mar a korom is, nem vagyok benne biztos, hogy nem csak a sajat testem szorakozik velem. Oszinten, elkapott most kicsit a remeny, de a ketely azert tobb bennem. Jo lenne, ha valaki, aki hasonlo helyzetben van tudna erre valamit mondani. Meg megjohet eppen, most vagyok a ciklusom 41. Napjan. De csak az alhasam feszit es neha gorcsolget. Cici fajasnak nyoma sincs, pedig az evtizedek ota nalam pms tunet, mensi elott 1-2hettel.
2018. okt. 4. 13:50
 3/5 anonim válasza:
Azóta mi a helyzet, kedves Kérdező?:)
2018. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi újság?
2018. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy nem írtam eddig. Lett egy spontán vetélésem akkor ☹️ .... De már megint ilyen cipőben járok, csak most már 25. Napja késik. Csinaltam hetente 1-1 tesztet, de mind negatív. Nem érzem túl jól magam jelenleg, annyira feszít a hasam. Jövőhéten már a következőnek kell megjönnie. Ha az se jön meg, ellövövök még egy tesztet, ha az is negatív (mi más lenne ugye).... megyek dokihoz. Lehet a gyógyszereim adagjait emelni kell vagy ilyesmi, nem tudom. Az életbe nem késett még ennyit. Bár hozzáteszem, hogy szedek 0hos femmy babyt, az utso mensim utan kezdtem el. Már erre is gondoltam, hogy esetleg az kavart be valamit. Bár ha logikusan gondolkozom, akkor a vitamin nem csinal ilyet, de hát ki tudja 🤔
2019. ápr. 30. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!