Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első falon tapadó, elöl fekvő...

Első falon tapadó, elöl fekvő mèhlepény helyzet mit jelent, mennyire ideális?

Figyelt kérdés
Akinek ilyen volt, tapasztalat?
2018. okt. 4. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Attól függ, hány hetes vagy. 30. hét körülre ez meg szokott oldódni magától, mert a méh növekedésével együtt feljebb húzódik. Nekem teljesen fedte a lepény a méhszájat, de 2 hónap múlva már teljesen jó elhelyezkedésű volt.
2018. okt. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Annyit jelent, amennyinek tûnik, a méhlepény a has felôli oldalon tapadt meg (tehát pl. nem hátul a gerinc felôli oldalon). Nekem császárom volt elsô lepénnyel, meg is kérdeztem a dokimat, h ez akadályoz-e bármit, de nem. Semmi gond nem volt, nem is nagyon kell ezzel foglalkozni.
2018. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyermekemmel mellső fali volt a lepény, annyi volt csak, hogy később éreztem az első magzatmozgásokat.
2018. okt. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elől tapadt meg.

Eddig nem volt belőle gond. Később éreztem meg a magzatmozgást. Annyit mondott a dokim, hogy fokozottan ügyeljek arra, hogy ne üssem meg a hasam, mert kevésbé van védve a lepény és könnyebben leválhat.

30 hkm

2018. okt. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.

Akkor lenne gond, ha lent tapadna részben vagy egészben a méhszájon. Ezzel keveri az első.

Az elsőnél nekem is mellsőfali volt. Semmi extra, csak később éreztem és többször kellett hüvelyi uh, mert a gyerek befúrta az arcát a lepénybe és nem látszott.

2018. okt. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

15 hetes vagyok.

A méhszàjat nem éri el, de a közelèben van.

2018. okt. 4. 08:59
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Két különböző dolgot jelent mellső fali oda az hogy a has felőli oldalán van a méheknek

Elő fekvő az pedig azt jelenti hogy a méhszáj on vagy annak közelében fekszik a

Az előbbi csak császár esetén kellemetlen mert figyelni kell hogy a méhlepénybe ne vágjanak majd bele

Az utóbbi Csak akkor problémás hogyha fedi a méhszájat ebben az esetben császár lesz belőle


Egyébként az utóbbi esetben gyakoribb a vérzés és hol szoktak tiltani a szexuális élettől is,ha fedi a méhszájat

2018. okt. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha még csal 15 hetes vagy, akkor feljebb fog menni!
2018. okt. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

És ha feljebb megy, mi lesz?

Nem éri el a mèhszàjat.

2018. okt. 4. 12:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi lenne? Semmi. Mindenkinek feljebb megy, ahogy nő a méh.

Eleve most sincs neked rossz helyen.

2018. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!