Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24-25 hetes kismamàk hogy...

24-25 hetes kismamàk hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Nektek is sokat keményedül,görcsöltet a hasatok?

Én napi 2 magnerotot szedek,de az elmúlt 2napom elég vacak volt. Igaz napi 8orat dolgozom továbbra is..

Dolgoztok vagy táppénzen vagytok?


2018. okt. 5. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Jövőhéten kezdem a 24-dik hetet.

Én is keményedek a 20dik hét óta a doki nekem ezt a citricit írta, 3x2 kell szednem belőle. Azóta jobb, de azért napi 2-3x így is van.


Görcsölni szerencsére nem görcsölök.


Nem dolgozom már, de neked biztos közre játszik a 8 órás munka is.


Amgy teljesen jól vagyunk, hányingerem még van néha és étvágytalanság. A hasam se nagy még. A derekam és a hátam viszont néha már most fáj.

Nagyon várom a kislányomat.😍

2018. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok, második babával. Görcs, keményedés egyáltalán nincs, ellenben a derekam majd’ leszakad, mert sokat kell emelgetnem a nagyot (még pelenkás). 😊 Tünetem, rosszullétem egyikkel sem volt, és értelemszerűen még itthon vagyok a kislánnyal. A pici is lány lesz, alig várom, hogy megszülessen. 😊
2018. okt. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25+3 hetes vagyok, nincs görcs, keményedés, viszont derékfájás annál inkább, néha menni alig tudok vagy fekelni az ágyból, annyira fáj. 😕
2018. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oooo a derèkfajasrol ne is beszéljünk...úgy érzem magam mint egy öregasszony 😂😂😂 agyból felkelés az nehézkes...még amúgy is sokat fáj.

Nekem is második gyerkőc, pont 4 év lesz közöttük. Szóval nekem már egy picit nagyobb a nagy,dr így is sok energiát elvesz.

De jó nektek akik már otthon vagytok...

Vettétek már vmit a picurnak?

2018. okt. 6. 06:32
 5/7 anonim ***** válasza:

25 hetes vagyok.

A hasam alig keményedik, én magne b6-ot szedek, nekem elég az is.

Van egy ötévedrm, mellette sokat nem tudok pihenni, pedig kellene. Ráadásul felújitás költözés.

Táppénzen vagyok, mert 8 hetesen bevéreztem, görcsöltem. Ha nem így lett volna, még én is dolgoznék kb hó végèig...

2018. okt. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25+2, szerencsére nem keményedek szinte egyáltalán, nem is szedek magnéziumot, csak max ilyen 3 hetente egyszer kell. Viszont én meg vérszegény vagyok, vasat kell szednem, ettől meg baromi fáradt vagyok délutánra/estére, hamar lemerülök. Igazából összességében elég jól vagyok ezt leszámítva, szerencsére nem viselem rosszul ezt a terhességet sem. Második babám lesz, van egy 3 éves kislányom már, most kisfiút várunk :)
2018. okt. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

24+4 hetes vagyok, első baba. Kimondottan jól érzem magam. A hasam ritkán keményedik csak, de szedek napi 2×1 magne b6-ot, előtte sűrűbben előfordult.

Viszont nem fáj semmim, a derekam sem, tele vagyok energiával. Egyedül a vállam fáj 2 napja védőoltás miatt, de semmi egyéb. Napi 6-10 órában dolgozom is.

2018. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!