Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen vérzés?

10 hetesen vérzés?

Figyelt kérdés
10 hetes és 5 napos kismama vagyok. Nem tudok nagy wc-re menni ezert mikor mar nembirom tovább és eljutok oda eléggé erőlködnöm kell és elkezdek vérezni. Nem nagyon de pecsételő vérzésem van legalabb egy fél óra-óráig. Aztán teljesen megszűnik. Szerintetek ez normális?
2018. okt. 7. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De honnan vérzel? Végbélből, vagy hüvelyből? Baromira nem mindegy.
2018. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hüvely. De most pl csak addig tartott míg a wcn ültem aztán elmúlt
2018. okt. 7. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Orvos mit mondott ra?


Terhesseg alatt semmilyen (huvelyi) vérzés nem normális

2018. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen vérzés nem oké! Mindenképpen menj el dokihoz!

A nagydologgal kapcsolatban: biztos mindenkinek megvan a saját bevált "csodaszere", nekem ez: egy nagy pohár langyos tej és mellé 4-5 szem szilva (legjobb frissen, most még van finom a boltban). Na, ez tuti hatás, ha nincs hányingered és meg tudod enni. A másik a kávé, nekem akkor állt meg a dolog amikor elhagytam a szokásos reggeli kávéját. Nem is kívántam, meg a koffein miatt nem akartam. Ha néha iszok egy laza kávét, az nagyon sokat segít.

2018. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de ha nekem ilyen gondom lenne, tuti nem itt kérdezősködnék, hanem felhívnám a dokit vagy bemennék az ambulanciára.
2018. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na most ez lehet hülye kérdés, de nekem úgy volt, hogy amikor erőlködtem a wc-n elkezdett vérezni az aranyerem, és később is volt olyan, amikor csak pisi volt, hogy ahogy töröltem, a papír vége az aranyérhez ért, és véres lett picit a papír. Bocsi, hogy ilyen körülményesen írom le, de nálad nem lehet ez? Ha nem, akkor viszont mindenképp fordulj orvoshoz, mert nem normális. Az aranyér vérzése sem, de a hüvelyi pláne nem.
2018. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam dokinal minden rendben van! Azt mondta a doki zart a mehszajam nem ugy nez ki mintha el akarna menni. Duphaston gyogyszert irt fel
2018. okt. 8. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!