Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudok tenni ellene?...

Mit tudok tenni ellene? Hányinger napok óta.

Figyelt kérdés

Kb 3-4 napja tart, minden egyes étkezés után hányingerem lesz és talán mintha kicsit fájna is utána a gyomrom.

Mindegy mit eszek,mindentől előjön.

23 hetes vagyok

Mit tudnék tenni hogy elmuljon vagy ne jöjjön rám evés után?


2018. okt. 9. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyál sokat olyan fajta innivalokat amit szeretsz és sok-sok vizet. Kekszeket egyél tejjel ha birod és pihennyél sokat. A Cola is segíthet azzal is tudsz enni ilyen száraz kalyákat de azt csak mértékkel fogyazd. Remélem tudtam segíteni.
2018. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged!😊
2018. okt. 10. 11:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy savad van vagy puffadsz és ezekre megpróbálhatsz akár valami gyógyszertári készítményt szedni, amit terhesen is lehet, pl. Espumisant és Gaviscont vagy Renniet. Ezen kívül egyél lassabban, jól megrágva, inkább többször kevesebbet és kevesebb keményítőt meg fűszereset. Kipróbálhatod a Salvus vizet is.
2018. okt. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!