Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostmár biztosra vehetem a...

Mostmár biztosra vehetem a baba nemét?

Figyelt kérdés

Mostmár szeretnék neki elkezdi vásárolgatni, de annyi félét olvasni hogy néha még mindig félek hogy mivan ha ellenkező nemű lesz és ha kislányos dolgokat veszek akkor annak kuka.


Szóval 14dik héten volt először mikor a dokim nagy keresgélés után azt mondta hogy szerinte kislány lesz de nem meri 100%-ra mondani.


Legközelebb 19 hetesen voltam egy Géndiagnosztikai központbab (itt elég modernek már a gépek) genetikai vizsgálaton ahol a doki azt mondta kislányt lát, megis mutatta hogy az lenne ott.


Majd 21 hetesen a fogadott dokimnak elvittem a leleteket és akkor megnéztük a babát, és itt rákérdeztem persze, kislányt mondott. Csinált is egy fényképet nekem, de én azon semmit nem látok kb.😁


Tudon hogy 100% majd akkor lesz ha negszületett, de azért ilyen esetben szinte biztos hogy lány lesz akkor ugye? Volt valaki akinél mégis másképp alakult?

Köszönöm!



2018. okt. 10. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 99% pontosságra mondta, hogy kislány és valamiért én is éreztem/az is lett/ de hozzá tette, ha kint van az a biztos így uniszex színekben vásároltunk...mikor már megszületett akkor vásároltunk lányosabb ruhákat stb...nekem megfelelt, hogy nem rikít a neme pl a babakocsin, így a következőnél is tudjuk majd használni az akkor vásárolt dolgokat az első időkben, ha fiú lenne esetleg☺
2018. okt. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Jaj ennek fityegő fütykös szaga van.
2018. okt. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

(#2 én nem hiszem. Akire te gondolsz már bevásárolt a Brendonban.)


Kérdező, szerintem nyugodtan vegyél néhány csajos ruhát. De jó döntés a sok unisex ruha is. Később ha lesz egy fiatok is, akkor öröklődhet. Na meg tapasztalt anyukák nekem azt mesélték, hogy tök mindegy kék/rózsaszín ruha van-e rajta, akkor is megkérdezik, hogy fiú vagy lány

.. :D

2018. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi.😅😅😅😅
2018. okt. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A 2es válaszolot nem igazán értem, de köszi neki is.


Nem fogok neki mindenből rózsaszínt venni, sok unisex dolgot kinezetem már. Viszont sok szép csajos dolog is van, és pl a kiságyát lányosra szeretném stb...

Elkezdek vásárolgatni uniszex dolgokat, megvárok még egy vizsgálatot akkor megnagyobb lesz már ésha ott is egyértelműen lányt mond a doki akkor beszerzek csajos holmikat.

Talán ez a legkézenfekvőbb. 😊

2018. okt. 10. 11:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában eltalálják a nemét, én megvártam a vásárlással a 30. heti ultrahangot, illetve tetszettek az unisex ruhák is, nem minden rózsaszín a lányomon, biztosan egyébként a prena, nifty teszt mondaná meg, de az többe kerülne, mint a baba ruhatára.
2018. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 11 hetesen lányt mondtak, majd 14 hetesen 100%ra fiút, utána már nem mondtak semmit, nem mutogatta magát. Fehér, bézs, halvany sárga, halvány zöld ruhákat vettünk, végül fiú lett. De nagyon jól ki tudta szolgálni ezeket a ruhák az unokahugit is, meg majd az úton lévő kistesóját is :)
2018. okt. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!