Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ti mennyit...

Terhesség alatt ti mennyit mozogtok/mozogtatok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 11. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Kismamatornàztam 2-3naponta(youtube-ról nèztem tornàt) bàr a vège fele már elhagytam,akkor már elég volt a napi boltba gyaloglás,házimunka...
2018. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kismamatorna, kismamajóga 2 naponta, plusz minden nap volt kb. 1 óra séta, ja és a negyediken lakunk, szóval lépcsőzés is volt rendesen, naponta 2x-3x, de volt, hogy többször is megmásztam.
2018. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elsővel séta és lépcsőzés, illetve költöztünk, rengeteg bútort összeszereltem, festettem, takarítottam, pakoltam. A másodikkal rohanok a nagy után nonstop, illetve sétálunk sokat. 😊
2018. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Napi 45 perc torna/jóga, vagy kb 1 óra séta. Muka után, általában 6-8 órát dolgozok, nem irodai munka, egész napos jövés-menés. 3 hetente van 10 órás műszakom is, utána már nem tudom rávenni magam az extra mozgásra.

25 hetes vagyok.

2018. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem változtattam az életemen, de nem edzettem sosem..


40+5 hetesen viszont 5-6 km sétáltam

Meg sem kottyant

2018. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Problémák miatt csak a wc-ig mehettem el, meg egy 5 perces zuhany volt megengedett. A többi fekvés volt, 6 hónapon át...
2018. okt. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Célzottan kérdezed, a sportot? A korábbi heti négy komoly edzést lecseréltem kismamajógára, heti 3 alkalomra, illetve minden nap sétáltam tempósan 5-6 km-t, plusz a hétvégi túrák, úgy ahogy bírtam :)

És úsztam, heti 2-3-szor.

2018. okt. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!