Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is tapasztalt mell viszket...

Más is tapasztalt mell viszketést?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes vagyok, drasztikus növekedésnek indultak a melleim. Én ennek örülök is, nem is baj. De mérhetetlenül viszketnek. nem csak a bimbó, úgy az egész. Más is tapasztalt ilyet? van rá valami megoldás, ami csillapítja? már véresre vakartam véletlen egy helyen
2018. okt. 12. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is viszketnek nèha, de ennyire nem durvàn.

Kend vmi krèmmel, olajjal.

2018. okt. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is szokott, hát nem ennyire, vakargatom (ha senki nem látja :D ) Hm, esetleg a hűtés vajon nem használ? Na nem jeges cuccokkal, de valami hidegebb dologgal, nehogy megfázz. Ahol kivakartad, ott ragaszd le szerintem, hátha attól javul kicsit, mert észrevétlenül tovább fogod dörzsölni. Amúgy én azt figyeltem meg, hogy valami miatt ha van rajtam melltartó, akkor kevésbé viszket, talán nem húzza le annyira a súly, nem dözsölődik a ruhákhoz, de ez lehet csak nekem jött be.
2018. okt. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindket terhessegemnel kb.a beagyazodastol kezdve szenvedtem ettol.
2018. okt. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket. Most találtam a dm-ben olyan krémet, ami elvileg erre jó. Pontosabban a hasra amikor növekszik, de szerintem mellre is jó lehet. Hűsít, olajos, szóval a kiszáradás ellen is jó, és elvileg a csíkok megelőzésében is segít.

Remélem használni fog :)

2018. okt. 12. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!