Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudják a munkahelyemen...

Honnan tudják a munkahelyemen hogy terhes vagyok? Hogy jöhettek rá?

Figyelt kérdés

9hetes vagyok.

1 hétig nem dolgoztam mert hányingerem volt nagyon. Most már azért jobban vagyok. Mikor mentem hétfőn már arról pletykáltak hogy terhes vagyok.


2018. okt. 12. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A hányinger elég árulkodó tünet.
2018. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem voltál az egy hét előtt feltűnően nagyon beteg, a körülményeid (életkor, kapcsolat, stb.) miatt gyerekvállalási szakaszban vagy, és hirtelen eltűnsz, majd magyarázat nélkül folytatod a munkát, az már gyanús. Ha hányingered is van, akkor egyértelmű.
2018. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk is egyből terhes, ha valakinek hányingere van,és nőnemű.

Én is voltam már párszor"terhes" az évek alatt. Persze még nem szültem meg... :-)

2018. okt. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Azon buktam le, hogy 2 percenként jártam pisilni. Ettem halat és utána pudingot, állítólag ezt így maximum csak terhesen.... félig poénból vetette fel a kolléga, (családapa) de egyből bokàig vörösödtem. Ott aztán lehetett már magyarázni, hogy neeem, hát èn nem vagyok terhes, á dehogy...
2018. okt. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha táppénzen voltál, akkor lehet, hogy 9-es kód volt a táppénzes papírodon, ebből pedig rögtön tudta a munkáltató, hogy terhes vagy.
2018. okt. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 9-es kód a veszélyeztetett terhesség. Azt hiszem a 6-os a sima terhesség.

Nálam az volt gyanús, hogy előtte pár hónapja letettem a cigit.

2018. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik kolléganőm mar az első heten rájött hogy kismama vagyok egyszerűen megérezte , én csak pislogtam de ugy voltam vele nem fogok hazudni igy elmondtam ( mondjuk én nőkkel dolgozom es elégge összezárva igy nem volt gond hogy kiderült de egyèbkent semmi árulkodó jele nem volt akkor meg csak 5hetes voltam , azt mondta kivirultam , és ebből gondolta )
2018. okt. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!