Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora a pocakotok 28 hetesen...

Mekkora a pocakotok 28 hetesen? Tudtok még normálisan mozogni tőle?

Figyelt kérdés
2018. okt. 12. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Még 41 hetesen is tudtam mozogni normálisan :)
2018. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Pont én is ezt akartam írni, 41 hetesen is simán lépcsőztem, sétáltam, nagybevásároltam. Pedig marha nagy hasam volt, a cukorterhelésen azt hitték, 36 hetes laborra jöttem. 😂
2018. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36. hétig dolgoztam kórházban, igen tudtam mozogni ugyanis egész nap járkáltam.
2018. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

40+4 naposan 6 km mentem ( hátha kibújik, se nem)


28 hetesen még festettem parkettáztam a férjemmel


Dolgoztam


25 hetesen tettem le a 10 cm magas cipőmet ( mert hülyén néz ki az ember lánya pocakkal és akkora cipővel. Pedig kényelmesebb volt nekem, mert azt szoktam meg a mindennapokban)


Úgyh persze


Tudtam mozogni

2018. okt. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt nagy hasam.

Igen, tudtam mozogni rendesen, a teherbirasom is normalis volt, szinte egesz nap talpon voltam, de a labam faradt el a nap vegere.

A 36. hetben vagyok es most van az, hogy visszafogtam a gyalogolast, mert aranyerem lett es ha sokat vagyok fuggolegesben, akkor meg jobban faj. 😞


Hajolas helyett guggolok, a cipomet nagy terpeszben kotom be, fekvesbol nem hasizombol ulok fel, hanem az oldalamra fordulok es ugy. Nem rohangalok feleslegesen, mert a hasam ugy beindult, hogy azt sem latom hova lepek. De ugy kb ennyi.

Szerintem ha mozgasban maradsz (persze ha nincs egeszsegugyi akadalya), akkor vegig mozgekony es fitt maradhatsz, persze egy kis lustulas is kell. En csak annal a terhessegemnel tunyultam el, amelyiknel sokat kellett fekudnom (reszleges lepenylevalas miatt) es akkor sokat is hiztam. A vegen mar attol felszaladt a pulzusom, hogy fellepcsoztem az emeletre...

2018. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Utolso vagyok. Itt a foto: [link]

Szoval sok mindenben nem akadalyozott, ez 27 hetesen keszult. De elozo terhessegeknel meg ekkora sem volt. :)

2018. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok. A hasam meglehetősen apró, pedig még vékony sem vagyok. (Plusz 8 kg-val estem teherbe)


Csak azért akadályoz, mert van egy miómám is. És a növekvő méhem, meg a mióma nem férnek meg túl jól egymás mellett. Ez megnehezít mindent. Ágyban átfordulást, lehajolást, és a puszta létetet is, mert eléggé tud fájni, ha túl sokat jövök-megyek. Kihat a derekamra is.

Ha ez nem lenne, akkor simán bírnám. Azért tudom, mert néha megkönyörül rajtam és néhány óráig nem fáj, na ilyenkor úgy érzem magam, mintha nem is lennék várandós. Hirtelen minden olyan könnyű megint, mint terhesség előtt. Azt nagyon szoktam élvezni, gyors vagyok és fitt. Amúgy meg máskor néha úgy érzem magam, mintha a saját nagymamám lennék..


Azt hiszem talán egy dolog van, ami már a mióma nélkül is nehézkes lenne, az a cipő felvétel. De szerencsére arra ott a cipőkanál (illetve volt, tegnap ugyanis eltörtem... :D )

2018. okt. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!