Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi fájdalom kb a 4. héten...

Alhasi fájdalom kb a 4. héten es terhessegnel ki hanyadik heten ment orvoshoz eloszor?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most teszteltem pozitivat kb 4 hetes terhes vagyok. Normalis az, hogy naponta tobbszor is faj az alhasam? Elkezdtem terhes vitamint szedni ma. Masnak is fajt eleinte? Persze nem annyira hogy elviselhetetlen vagy nagyon fajna, csak neha erzem mintha menzesz szeru gorcs- tompa fajdalom van. Ez normalis? Hany hetes korig szokott ilyen erzes lenni?Masik kerdesem meg az lenne, hogy mikor erdemes orvoshoz menni, hany hetesen eloszor?
2018. okt. 13. 13:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Sosem fájt, egyik babánál sem, így az első kérdésre nem tudok válaszolni. Én 8 hetesen mentem mindkettővel és a többi babánál is így tervezem. Tuti van szívhang, babaformájú, stb. Ha nincs vérzés, görcs, bőven elég ekkortájt. 😊
2018. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%

miért ne lenne 4 hetes terhesség? ilyenkor már rég beágyazódott és a terhességi teszt is kimutatja

csak az ultrahangnál nem látszik még egyértelműen, ráérsz 7.-8.héten menni, ha addig nincs vérzés

első terhességnél normális a görcsölgetés

Szedhetsz rá magnéziumot, az egy kicsit segít

2018. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

7-8. heten menj ha addig nincs verzes, vagy olyan görcs, hogy nem tudsz labraallni.

Minden mas teljesen normalis.

2018. okt. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%

Szia.

Nekem még a mai napig is van olyan hogy görcsöl a hasam,az a tipikus mindjárt megjön érzés,pedig már 16.hetes terhes vagyok.

Orvoshoz ráérsz menni úgy a 7.-8.hét környékén.Ha hamarabb mész,még nem biztos hogy lesz szivhang és akkor megijedsz.Azért jobb már olyan tájt menni,mikor már biztos lesz.

2018. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
5-6 hetesnek gondoltuk a babát, de a doki 7 hetesnek mondta (Kiderült hogy az utolsó menstruációmkor már megvolt) Ahogy akkor biztosra megtudtuk hogy baba van, rá 2-3napra annyira begörcsöltem-nyilaltam hogy ügyelet lett a vége. A doki kötelezővé tette a pihenést,terhesvitamint, magnéziumot, illetve tiltólistára került a fürdőzés, illetve 12. hétig a szex. Egyébként bár jóval kevésbé, de az első trimeszterben végig jellemző volt a görcsölés nálam.
2018. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igazából en is nagyobbnak gondolom mint 4 hetes mert menstruácio kimaradása elott már 6 nappal halvany pozitiv volt a tesztem. Kertem idopontott ag orvostol, varom, hogy irjon (kulfoldon elunk). Neha neha gorcsolgetek mint a menzesz szeru gorcsok de tenyleg nem erossen valoszinu az miatta ahogy a mehem valtozik.
2018. okt. 15. 07:47
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom hol élsz külföldön, de kb sehol nem fognak védőd 12 hét előtt szóba allni
2018. okt. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hol élsz?
2018. okt. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szerintem az, hogy hol elek nem ide tartozik!
2018. okt. 15. 09:19
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Miért ne állnának vele szóba a 12. hét előtt? Nekem az 0. ultrahangom 7 hetesen volt, onnan egyből küldtek a védőnőhöz, majd háziorvoshoz, akik azonnal kiadták a beutalókat. 12 hét 5 naposan volt időpontom újra a védőnőhöz, ahova már vinni kellett a vizelet-vérvétel (1hét volt mire elkészült), 1. ultrahang eredményt. Egyébként, ami európai országokat én ismerek a magyarhoz hasonló a terhesgondozás, illetve a vizsgálatok időpontja is kisebb-nagyobb eltéréssel azonos. Nyilván pl a távol keletről nem tudok nyilatkozni.
2018. okt. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!