Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang vizsgálaton kötelezö...

Ultrahang vizsgálaton kötelezö a szörtelenités?

Figyelt kérdés
Megkaptam az elsö teminemet ultrahangra :) azomban abszolút nem vagyok a témában,hogy hogyan kell menni,vagy a szülésnél is.. 3 barátnömet is kérdeztem,mind mást mondott. Az egyiknek megszólták ha nem volt teljesen leborotválva,nagyon mogorván..Másiknál nem volt gond.. Valaki tapasztaltabb?? És a további vizsgálatok?Mire lehet számitani?

2018. okt. 15. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kötelező.
2018. okt. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy neked kényelmes. Én alapvetően hetente borotválom az intim területet, ha ez épp úgy jön ki, hogy babapopsi vagyok, akkor úgy megyek, ha meg épp a hét végére kapok időpontot, akkor van egy kis borosta, na bumm. A lényeg, hogy fürödj meg előtte, minél közelebb a vizsgálat időpontjához, esetleg egy intim törlőkendőt is dobhatsz a táskáfba vetkőzéshez.


Amúgy ultrahangnál annyira nem látszik, csak a szemétemdomb legteteje, csak méhszájvizsgálatnál kell levetkőzni. 😊 Szülni szintén úgy menj majd, ahogy kényelmes, ha zavaróan dzsungel van, azt úgyis lekapják a szülésznők. 😊

2018. okt. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kedves 2es... Köszönöm szépen a válaszod.. :) Azért kérdeztem az egészet,mivel az egyik barátnöm fazonra,azaz csikra volt borotválva,es az orvosa megszólta,hogy szószerint: mi ez a csik itt,legközelebb ne legyen,vagy aszulésnél abszolút semmi...Ö azután orvost is váltott,de a következövel már semmi gond nem volt..
2018. okt. 15. 01:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Na hát egy orvosnak azt is el kell fogadnia ha valaki dzsungelnyusziként megy oda.

Nem is értem ezt a sztorit... egy nőgyógyász nem csak hamvas fiatal nőket, kismamákat vizsgál. A 70 éves nénit, aki kb nem is ismeri ezt a mai divatot, hogy veszi rá a borotválkozásra? Vagy pl a szülés utáni 6 hetes kontrollra is sokan vannak akik nem tudnak még borotváltan megjelenni. És mi van azokkal, akik nem is akarnak borotválkozni?


Eüsként számomra teljesen hiteltelen ez a sztori. Amennyiben mégis igaz, az igazán szégyenletes és biztosan jelenteném valahol az esetet!

2018. okt. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy nem kamu?

Nekem pont azt mondta az első nőgyógyászom, hogy felejtsem el a divatot és ne kapjam le az egészet, nert funkciója van a szőrnek. És ez nem a múlt században volt.


Egyébként soha meg nem szóltak terhesen, amiért nem fazonírozva mentem. Pedig egy bizonyos pont után egyáltalán nem tudtam rendbe tenni magam, mert óriási hasam volt és fájt hajolni, s vakon sem ment.

Szülésre gyakorlatilag ősdzungellel mentem. A szülésznő megkérdezte, leszedje-e, én meg örömmel bólintottam rá.

2018. okt. 15. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az az érdekes, hogy tényleg azt szokták inkább mondani az orvosok, hogy ne borotváld, mert valójában egészségtelen. A szülésnél más a szitu de egyébként nem javasolják
2018. okt. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%

Vagy legyen söndör vagy ne legyen. A pár napos "borosta" viszont gáz.

Egyszer az öltözőfülkében hallottam, ahogy az orvos panaszkodott az asszisztensnek, hogy majdnem kiszúrta a gumikesztyűt a pár mm-es szőr.

2018. okt. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

NEM.

És aki beszólt, annak azonnal hívni a felettesét! Ez zaklatás, abúzus és hatalmaskodás, zaklatás.


SENKINEK SEMMI köze hozzá, hogyan szőrtelenítesz!

2018. okt. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!