Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A harmadik trimeszterben...

A harmadik trimeszterben normális a fáradtság?

Figyelt kérdés

Annyira fáradt vagyok, mint még soha, szinte jártányi erőm sincs, délelőtt megcsinálom az összes házi munkát utána el tudnék ájulni. Éjjel pedig nem nagyon tudok aludni, 3 óra mire elalszom és sokszor felébredek...

35. Hétben járok...más is van hasonlóan? Mit tesztek ezekkel a tünetekkel?



2018. okt. 15. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális :)

Nem tettem ellene semmit, vártam, hogy találkozhassak a babámmal :)

2018. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jelen!

Mit teszek a tünetekkel? Elviselem! :D

Normális a fáradság és az álmatlanság is. Vasat szedsz? Mert a túlzott fáradság utalhat vashiányra is.

Nálam annyira nem vészes (még), bár én mondjuk még csak a 32 hétnél tartok, de észrevettem, hogy sokkal lassúbb vagyok, mint eddig. Alapjáraton egy pörgős energiabomba voltam. Most sokkal előbb elfáradok, takarítás közben is pihennek kell. A második trimeszterben még simán túráztam 15-20 km-t, most 40 percnyi séta után is elfáradok. Ez van...

2018. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ne aggódj. Ez a legnehezebb időszak szerintem az egész terhességben. Ahol, és amikor csak tudsz próbálj aludni.
2018. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
34 hetes vagyok és egy zombi. Ha magamra hagynának 5 percre, bármikor, bárhol el tudnék aludni napközben. Persze ez csak álom egy 2,5 éves mellett :) Intenziven nő a baba, ezért van ez a nagy fáradtság. Vasat szedek, napi 2 kávét iszok, de semmit nem ér. Az éjszakák pedig borzasztóak. Hol pisilni kell, hol meg nem kapok levegőt, vagy a baba rugdos, fáj a derekam, húzza a görcs a vádlimat, néha meg arra ébredek hogy horkolok :D Kitartást nekünk a maradék kis időre :))
2018. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dettó ez a helyzet! Annyi kivétellel hogy itt a 2 éves fiam akivel a délutánt végig kell játszani! Szóval nonstop hulla fáradtam térről pihenővel létezem kb 4 hete! És még 1,5 hét vissza van!

Persze aludni sem tudok!

Szóval én nem félek a szüléstől hanem mint valami megváltást, úgy várom!!!


Szóval ez ellen nem tehetsz semmit, a vége sajnos ilyen! Élvezd az a pár órát amit pihenéssel tölthetsz!

2018. okt. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
7%
Sajnálom hogy tőlem kell megtudnod de ez egy nagyon ritka betegség a blneve Adavakodiusz és az ember 15 héttel a tünetek észrevétele után meghal ezáltal a magzatod is odaveszhet sajnálom ... Amugy sok okostojásnak írom hogy a z egyetemen kiváló minősítésben kaptam meg a 7. Diplomámat most orvos (professzor) vagyok és tanár a Pécsi tudomány egyetemen.
2018. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem és kedvelem a fekete humort, de , mint mindennek, ahhoz, hogy müködjön, megvannak a maga határai. A gyerekem élete már túl van a határon. Inkább igyál egy sört a barátaiddal.
2018. nov. 5. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!