Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hetes kismamák hogy vagytok?

30. hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Szinte mindentől jön a savam bármit eszem,az esti elalvás egy rémálom nem tudok aludni.
2018. okt. 15. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Én reggel rosszul vagyok/hányingerem van, estére a savam jön fel.

Eszméletlen hangulatingadozásaim vannak (komolyan, már néha magamat se bírom elviselni), fáradékonyabb vagyok és mindenen idegeskedtem, de ha épp jó passzban vagyok, akkor nagyszerűen érzem magam. :D

2018. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és rémálmaim vannak. (1-es voltam)
2018. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy semmi bajom nincs, mint az elsővel, imádom és élvezem minden percét. Bocsi. 😄
2018. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 40+4vagyok egyre nehezebben bírom már 🙄😄
2018. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

30 hetes vagyok én is. A savval két napja küzdök, korábban nem volt vele gondom. Tegnap éjjel konkrétan nem tudtam tőle aludni. Se fekve, se ülve nem volt jó. Pedig nincs is nagy hasam. Nem nyomja a gyomrom. De a renyhe gyomorszáj sajnos úgy tűnik nálam is megvan.


Illetve én még a derékfájással küzdök. Más panaszom nincs.

2018. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a kérdés most teljesen ideális nekem is!!

Terhességem elején se voltam rosszul most szombat óta bármit megeszek kihànyom, nagyon sok lett a savam egésznap rosszul vagyok..:/

Aludni énis alig tudok, pedig eddig annyira zökkenőmentes volt a vàrandosságom kezdtem örülni:)

Esetleg van kedved privátban folytatni?

Jó lenne egy idős kismamával beszélgetni.:)

2018. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan tejet ittam nagyon jó volt!
2018. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!