Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell mindig aggódnom...

Miért kell mindig aggódnom valamin?

Figyelt kérdés

15 hetes vagyok. idáig folyamat enyhén görcsöltem. Aggódtam, múljon már el, mert nem jó érzés. Most elmúlt, most azon aggódom , miért nem görcsöl. pár napja mintha a babát éreztem volna mocorogni. Aggódtam nem-e korai. Most nem érzem, ez is aggaszt.

jó, tudom én komplikálom túl, de aggasztanak a dolgok. :(

Nincs kivel megbeszélnem. Anyukámmal-anyósommal nem igazán jó a viszonyunk. Barátnőm most vetélt el, nem akarom ezzel nyaggatni. A védőnőt meg ha lehet kerülöm


2018. okt. 16. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen , a 9 hónap végig aggódás, , 39. héten is meghalhat a baba. Utána megszületik, agódsz tovább, ez már így marad. Aztan felnőtt lesz a gyerekből, akkor is aggódsz , akkor is akármi történhet. Egyébként meg 15 hetesen nyugodtan mocoroghat, én 13 hetesen éreztem először.
2018. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jelenleg a kistesóval vagyol várandós,azt hittem kevésbé fogok aggódni így a második terhesség alatt 😊hát szerintem még jobban aggódok

18-20hétig nem baj, ha nem mindennap érzed!van még bőven helye

görcsölgetésnek meg örülj,hogy elmúlt

2018. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi először is. Viszont én mikor megtudtam hogy terhes vagyok, arra gondoltam hogy én aztán nem leszek para mami. Viszont ha akatjuk ha nem aggódunk érte, nálam kb a 3dik hónap után kezdődött. Ha szúrt a hasam az miatr ha nem azért, sokat mozog a baba utana kevesebbet, keményedik a hasam mennyi a normális, miért nincs még nagy hadam...stb stb...szóval azt mondom hogy tenyleg 9 honap végig aggódás, mégha ez magadban is zajlik le.

Probálj ettől független arra gondolni hogy minden rendben, és akár olvass utána mindig hogy adott héten mi történik veletek mi a normális. Nekem segít valami szinten.

25hkm

2018. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!