Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség legelején aki...

Terhesség legelején aki küszködött a hányingerrel, mit szedett rá, vagy hogy viselte? Milyen gyakran volt hányingere? Nekem egésznap néha rámjön, elmúlik, majd este erősebb.

Figyelt kérdés

2018. okt. 16. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne hagyd a gyomrodat üresre mindig egyel este és reggel

És a gyömbéres dolgok pl cukorka.

2018. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyél többször keveset. Nekem pl a hideg cola is segített. Magne b6

Kinek mi valik be...viszont kitartás, ha szerencséd van 12dik hét után elmúlik, nekem kb a 14dik hét után múlt el, azota ritkán fordul elő.

25hkm

2018. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs rá gyógymód, csak a kitartás. Éhezni nem szabad attól csak rosszabb. B6-ot szedtem és egész nap rágtam valamit. Néhány korty hideg kóla segiett mindig meg a friss levegő.
2018. okt. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

alvás!!! nekem az első terhességemnél az vált be, szinte átaludtam a rosszulléteket

második terhességemnél semmi nem vált be, aludni nem tudtam a nagytesó miatt(2 és fél éves) 14hét állandó szenvedés éjjelnappal..jelenleg 16 hetes vagyok már csak ritkán vagyok rosszul, de most inkább a savam miatt

2018. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az egész első trimesztert végig szenvedtem a hányingertől. Reggel-délelőtt úgy ahogy elvoltam, de délutánra mindig rámtört. Én is magne B6-ot szedtem, de leginkább a hideg cola segített, anélkül elindulni se tudtam sehova. 12-13 hét körül egyszercsak elmúlt.
2018. okt. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nanemond!!! ***** válasza:
39 hetes leszek!!! Meg mindig hanyingerem van! Csak a Cola segit!
2018. okt. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Elevittől elmúlt szinte teljesen, amikor kicsit émelyegtem akkor meg hideg tej.
2018. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ildi32 ***** válasza:
Nekem a napi hatszori étkezés vált be; nem túl nagy étel adagokkal. Ha három óránként nem ettem egy keveset hányingerem lett; ha meg túlzabàltam magam akkor attól. Bevettem de 1 magne b6-ot és délutàn egy magnerotot az orvosom javaslatára. Ettől a hányinger a 8. hétre szinte teljesen megszűnt; de ha túlettem magam annak hànyás lett a vége.
2019. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!