Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha csak úgy hirtelen belassu...

Néha csak úgy hirtelen belassul a magzat szívverése? Angelsounds

Figyelt kérdés

Vettem egy magzati szívhang hallgató készüléket. Nem tudom mennyire megbízható, de már többször úgy hallottam, mintha hirtelen (!) belassulna a szívverése a már 20hetes babámnak. Ha túl közel van a szívéhez a készülék akkor fémes kalapálás szerű zajt lehet hallani minden szívdobbanásnál pár hete. Amúgy alapból 136 körüli a szívverése. A 18.heti ultrahangon megkérdeztem az orvost, hogy ez normális-e, de azt mondta, hogy az a normális ha nem egyformán ver a szíve. A vizsgálat során természetesen nem volt ilyen, hogy hirtelen belassult volna a szívverése, a vizsgalaton minden rendben volt.

Másnak is volt ilyen?



2018. okt. 16. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csak elmegy onnan? Zavarja őket...
2018. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egy hirtelen pillanatban megnyomja a koldokzsinort akkor belassulhat. Nem feltetlen jelent rosszat ha utana rendezodik is, es amugy nem surun vagy folyamatosan fordul elo.
2018. okt. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan szokott lenni, hogy amikor forgolódik, vagy mozog, akkor más lesz a szívhang, gyorsul pl. vagy olyan mintha távolodna. Nem ezt hallod? De lehet, hogy csak te hallod úgy, hogy lassul, nem? Mert egyszer-kétszer én is úgy szoktam hallani, de most már kitaláltam, hogy mindig nyolcig számolok és előről kezdem, így kb. tudom nézni, hogy nem lassúbb-e, mert ha csak úgy sokáig hallgatom megtévesztő lehet, ahogy hozzászokik a fülem. Illetve még az is lehet szerintem, hogy ha valamelyik nagyobb ér mellé húzódik, akkor áthallatszik a te szívhangod és bezavar, mert ez is előfordulhat, hogy áthallás van.
2018. okt. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából mindannyian jókat írtatok, bármelyik előfordulhat. Köszönöm a válaszokat. ☺️
2018. okt. 17. 13:33
 5/8 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Mi a helyzet azóta veletek? Kedden én is pontosan ugyanígy jártam,de én annyira megrémültem,hogy bementem a kórházba. Megnézték,hogy van szívhang és igazából nem is csináltak belőle nagy ügyet, de én azóta is aggodalmaskodom ezen. Akkor elvileg teljesen normális ha előfordul ilyesmi?

2018. nov. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minden rendben van. Ez teljesen normalis :)
2018. nov. 20. 07:58
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok! Én ma vásároltam ilyet és rögtön a második hallgatózásnál én is hallottam. Be is paráztam, de így, hogy többen írtátok h normális, így azért megnyugodtam.

Ki milyen gyakran és mennyi időtartamot használja?


15 hetes kismama

2018. dec. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amikor mar egyertelmubb lett a magzatmozgas mar nem nagyon hasznaltam csak amikor neha nem ereztem mozogni.
2018. dec. 15. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!