Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnás folyás a 7. hónapban...

Barnás folyás a 7. hónapban rosszra utal?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre pisilésnél sárgás/barnás folyást, azóta (reggel) semmi. Nem ég nem fáj semmi ott hasam nem görcsöl, egy 3napja voltam orvosnál ott minden oké volt. El lehet felette siklani vagy szóljak az orvosnak? Tapasztalatok is érdekelnek.
2018. okt. 18. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szólj!
2018. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindképp hívd fel az orvosod vagy menj el hozzá. Ilyen esetben mindenképp megkell nézetni magad szerintem, és te is nyugodt leszel hogy minden rendben.


Nekem nincs tapasztalatom de úgy gondolom hogy míg van akinél egy ilyen előfordulása semmi gondot nem okozz addig a másik embernél igen nagyot. Mindenki más, így tényleg azt tudom mondani hogy menj dokihoz az a legbiztosabb!😊

2018. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!