Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kötelező orvosi vizsgálatokon...

Kötelező orvosi vizsgálatokon való megjelenést ti hogyan bizonyítjátok? Illetve hányszor vehettetek ki emiatt szabadságot?

Figyelt kérdés
Nekem a munkahelyen azt mondták, hogy a kiskönyvet másoljam le bizonyítéknak, de abban se a vérvételek se a kötelező genetikai UH-ok nincsenek benne. Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalaitokat!
2018. okt. 18. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol adnak igazolást, ha kérsz. Vérvételen, uh-n is, csak szólni kell.
2018. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszöm a választ. Legközelebb így már kérni fogok.
2018. okt. 18. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként a leletek fejlécén is rajta van az időpont, hogy mikor voltál. Az eredményeket nem kell lefénymásolnod, elég a fejléc, azon rajta van, ha ennyire kötözködnek.
2018. okt. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos igen eléggé kötözködnek, de az 1.genetikairól+laborról már nem lesz más bizonyítékom. Nekem itt azt mondták, hogy trimeszterenként egy napot lehetek távol...ez igaz? leírva nem láttam ilyet se sehol. Elég lehetetlen egy napba besűríteni a kötelező vizsgálatokat, szabim meg már nincs elég...
2018. okt. 19. 12:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden kötelező uh-ra (3) és vérvételre (3), + belgyógyászatra (1) el kell engedniük, de nem egész napra, hanem csak a vizsgálat idejére.

Egy vérvétel pl. sose tart egy egész napot, főleg ha éhomi kell és ott vagy emiatt nyitásra.

2018. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerencsere az 1.UH és labor egy napra esett így ott kivettem egy nap szabit, de most megyek majd a 2. genetikaira ahol délre kaptam időpontot egy hétre rá a szemészetre 10:45re...de ha jár a kötelező vizsgálat idejére akkor harcolok a jogaimért :)
2018. okt. 19. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz a szemészet nem kötelező.
2018. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Szakorvos mindig ad igazolást, ha kérsz. Akkor is, ha nem kötelező.
2018. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!