Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » János Kórházban (vagy máshol)...

János Kórházban (vagy máshol) zárhatók az egyszemélyes fizetős szobák? Állítólag nagyon sok a lopás és félek, hogy amíg kimegyek a kötelező sétára, eltűnik valami.

Figyelt kérdés
Sajnos muszáj bevinnem laptopot is a munka miatt, mobilt és fényképezőgépet meg eleve szeretnék magamnál tartani. Egy hetet leszek bent várhatóan prog. császár miatt.
2010. jún. 24. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Mármint a Jánosban sok a lopás állítólag? Én ott fogok szülni, barátnőm ajánlotta, nem hallottam ilyesmiről. Bár laptopot se nagyon szoktak bevinni. Remélem szerencséd lesz.

Offoltam, ne haragudj.

2010. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Amikor az ismerősöm volt bent-igaz nem egyágyas szobában-

a laptopot leadta a nővéreknek éjszakára, vagy amikor vizsgálatra kellett mennie. A többi apróságot pedig vitte magával mindenhova.

2010. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kórházakban nem zárhatóak a szobák. Ez nem szálloda, itt az orvosoknak, nővéreknek ki-be kell járkálniuk.

Képzeld csak el ha valaki csak egyedül szeretne maradni, vagy éjszakára magára zárja az ajtót, hogy míg alszik ne lopják meg. Rosszul lesz, elájul és senki se tud bemenni hozzá segíteni.

Nagyobb értéket add le a nővérnél. Kisebb dolgokat ha van, tedd be a széfbe (elvileg annak már mindenhol kell lennie).

2010. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztosan nem zárhatók, pont azért, amit előttem is írtak! Ha megfigyeled, eü intézményekben a vécé ajtók sem zárhatóak, éppen ezért.
2010. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha széf van, ez is elég. Nem magamra akarom zárni az ajtót, nem vagyok teljesen hüje, hanem mint írtam, amikor elhagyom a szobát, akkor szeretném az ajtót bezárni. Egyébként meg ahhoz képest, hogy nem szálloda, 9.000 Ft/nap elég húzós :)
2010. jún. 24. 12:33
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
A szobák nem zárhatók, de a szekrények igen. (legalábbis nálunk). Én a telefont vittem magammal, fényképezőgépet meg a ruhásszekrény legaljára tettem a táskám mélyére és kulccsal bezártam a szekrényt.
2010. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12:30-as vagyok. Tudom, hogy nem magadra akarod zárni, de a nővérek nem hagyatkozhatnak erre. Hidd el, egy csomó hülye van, aki magára zárná és nem a személyzet tisztje eldönteni, mérlegelni, hogy ki az értelmes beteg és ki nem.
2010. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
IGEN, ZÁRHATÓAK! Ha egyágyasba mész és elhagyod a szobád, bezárhtod azt kulccsal és a kulcsot magaddal viheted!!!! Ott szültem és egyágyasban voltam 1 hónapja!
2010. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! Picit mesélnél? Hány napig tartott? Sima vagy császárod volt? Szép, tiszta a szoba?
2010. jún. 24. 14:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Simán szültem, és az IKEA szobában voltam 4 napig, minden délelőtt jött a takarítónő és felmosott, szemetet a mosdóból kivitte... (kopogott) Egyébként szinte mindenki kopog, kopogás nélkül senki nem jött be, még az orvosok sem, de talán 1-2 alkalommal nem volt kopogás, vizitek alkalmával, de többnyire volt. Nekem is laptop bent, mindenem, de a kulcs belülvolt és igaz magamra nem zárhattam az ajtót, de ha elhagytam a szobát, akkor magammalvihettem a kulcsot. A konyha közvetlenül a szoba mellett van, és a mikrot bmikor használni tudtam, hűtő és tévé (ami spec most nem volt bent) van a szobában, pelenkázó, reggeliző asztal, két székkel, egy alacsony ágy (ez volt kicsit kényelmetlen, a kórházi ágy jobban bejött :)) bár a másik vip szobában kórházi ágy van, az 7000.-/éj, az ikeás 9000.-) Azért ikeás, mert minden fabútor az ikeából van. Tágas nagy ablak, faltól falig, saját fürdőhelység a szobában (wc, zuhanyzó), melegvíz mindig volt, igényes, tiszta. 27ezer volt a 3 éjszaka, de nagyon megérte, tényleg nem úgy éreztem magam, mint aki kórházban van, sőt, jól elvoltam:)
2010. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!