Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Màsodik terhessègnèl+mellső fali lepènynèl ki mikor érezte minden nap, intenzívebben a magzat mozgàsàt?

2018. okt. 20. 09:49  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem tuti félig oldalt volt a méhlepény. 18-20 hetesen már éreztem intenzívebb mozgást de csak az egyik oldalamon. A másikon ilyenkor kezdtem apró mozgást érezni. Intenzívebben csak hetek múlva. Elsővel hátsó falon tapadt, őt 18 hetesen rendesen éreztem már.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. okt. 20. 09:54 Privát üzenet
Pont aznap kezdődött,mikor megvolt a második nagy ultrahang. 19 hetes terhes voltam akkor. Onnantól minden nap éreztem.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2018. okt. 20. 10:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, akkor van remény 😄

17 hetes vagyok, előzőnèl hàtsó fali volt, 16. vègèn màr éreztem. Most gyengèn, 1-1x, ritkàn mintha vmi lenne, de nem az igazi.

# 3/6Időpont 2018. okt. 20. 10:04 Privát üzenet
14 hetesen. Elsőnél is ott volt, Őt is 15 hetesen éreztem először. 18 hetesen már kívülről is látszódott mindkettőnél a mozgás.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. okt. 20. 10:05 Privát üzenet
Szia, sokkal később, mint az elsőnél. 18 hetesen éreztem először, hogy mozog, a 2

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. okt. 25. 11:44 Privát üzenet

Előző vagyok, idő előtt küldtem el, bocsi... szóval a 20. héttől éreztem minden nap erősebben...

25/N

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. okt. 25. 11:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Néha csak úgy hirtelen belassul a magzat szívverése? Angelsounds
Mennyire gaz ha valaki 18 alatt terhes lesz, szulei ellenzik, de megtartja majd elhal a terhesseg, ezutan fel evvel pedig ujra teherbe esik?
Lehet valami baja a babámnak, ha kisebb a BPD-je?
Ha az ülőmagasság 74mm volt (12+5 hetesen) és 13 hetesnek felel meg akkor akkor ez a terhességi kor? Akkor a magzat 2 héttel fiatalabb jól tudom?
Ha a 2. trimeszterben meghal egy magzat, annak van valamilyen jele?
37 hetes 5 naposan 3-ad fokban érett lepény Kicsi magzat amit nem értek miért és elviekben 2 hetes lemaradás?!

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!