Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma van a nemvárt napja! Ovu...

Katababa1987 kérdése:

Ma van a nemvárt napja! Ovu óta mensi szerű görcseim vannak hol enyhébb hol brutálisak. Felfázós tüneteim is vannak. Ha holnapig semmi tesztelek! Valaki járt igy és pozitiv lett a tesztje?

Figyelt kérdés

2018. okt. 20. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Millióan járnak így, ugyanis koraterhesen is premens tünetek vannak, ezek pedig azok. Másik millió nő meg ugyanezekkel menstruálni kezdett.

Én pl. ezeket éreztem minden menzesz előtt és a terhessegeim előtt is.


Ne haragudj, de ezek annyira általános női testi tünetek hogy semmit nem jelentenek. Mármimt sima premens tünetek de azok vannak terhesen is az elején szóval nincs értelme sztorikat gyűjteni.

2018. okt. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nekem ilyen tünetem csak a mensi másnapján szokott lenni.Sose éreztem még ilyet pedig már van 2 gyerkőcöm.Ma van a nemvárt napja.Még sehol semmi.Bizakodok.😁
2018. okt. 20. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor talan lehet szerencsés hónap, de vedd figyelembe, hogy barkinek bármikor változhat a ciklusát kisérő jelenségek sora, szóval ne csalódj nagyon ha mégsem. Azért drukkolok :)

1.

2018. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rózsaszines folyásom volt nemrég.Igencsak megjön estig tuti.Sztem ez a hónap is kuka..de azért köszi a drukkot! 😞
2018. okt. 20. 15:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy menstruálni fogsz. És az egy dolog, hogy így vagy úgy szokott lenni, de nő vagy, nem gép. Bármikor alakulhatnak máshogy a dolgok. Úgyhogy legközelebb inkább ne figyelgesd magad, ha nem jön meg a vérzésed, akkor tesztelj, addig meg ne hozz semmit a terhességgel összefüggésben, mert könnyen csalódhatsz.
2018. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen de amikor már egy éve vársz babára csak figyelsz főleg a nemvárt napján!Köszönöm a válaszaidat!
2018. okt. 20. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem függ össze az idő múlásával, aki elsőre nem várja, azok is ugyanúgy éreznek mindenféle szurkát, tapasztalatból mondom.
2018. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hosszú hónapokba telt, mire összejött a baba. Soha nem figyelgettem magam. Az első jel, amire felfigyeltem az az volt, hogy nem jött meg. Viszont ettől függetlenül sem éltem bele magam a terhességbe, hanem kivártam a leghosszabb ciklusomat, ami valaha volt, ami egyébként 1 héttel volt több, mint amennyi az átlagos ciklusom volt és akkor teszteltem. Addig nem is gondoltam magam terhesnek sem és ugyanúgy nem figyelgettem magam. Pedig már 1 hete késett, holott soha életemben ennyit nem késett, mégsem hittem magam terhesnek. Úgy voltam vele, hogy majd a teszt megmondja.

Szóval simán ki lehet bírni.

2018. okt. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!