Volt valaki így?

Figyelt kérdés
30 hetesen elmentem dokihoz, mivel sárgás, vizes bűzös folyásom volt, csinált törletet és kiderült baktérium van benne, amire kaptam antibiotikumot. Be is szedtem,de azóta mindig meg van , igaz nem bűzös és nem is olyan vizes, de elég kellemetlen és sárgás. Azóta voltam már kétszer törleten, ahol kiderült, hogy nincs baci, de van egy kis gombásodás. Orvosom irt rá kupot és krémet, de szerinte ez nincs befolyassal a szülésemre. Én attól félek,hogy ez a baci mindig meg van, mivel az veszelyesebb, mint a gomba. Olyan sárgás folyásom van, mégsincs benne semmi baci, az hogy lehet? Aggodom! Utoljara 36.hetesen voltam törleten, de ott sem volt baci. Most vagyok 38-ba. Elmenjek még egy törletre? Vagy ez normális? Lehet csak túl aggódom, mivel már 2-szer nem volt benne baci.. Szerintetek?

2018. okt. 20. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elmennék. Max egy felesleges utat teszel. De a biztos a legjobb
2018. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En olyan kupot kaptam ami gomba es baci ellen is jo (gyógyszertári keszitesu) aztan kellett használni lactofeelt es minden okes lett. (35.heten volt ez es utana a 38.heten is neztek akkor negativ lett minden) siman szultem, baba es en jol vagyunk
2018. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2es vagyok az lemaradt.. Igen menj el. Inkabb, mint baj legyen.
2018. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hétfön el is megyek!!! Amúgy a folyásom fehér, ha megszárad akkor olyan halvány sárga. Lehet nincs semmi, de azért hétfőn kérek idöpontot
2018. okt. 20. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
A bacira valo felirt antibiotikumtol lettel gombas oda lennt. En ugyan igy jartam bar nem terhesen. Ordogi kor, baci kikezelese antibiotikummal ami legyengiti a huvelyflorat begombasodsz es arra jon a masik fajta gyogyszer. Es remenykedsz hogy megszabadulsz vegre az egesztol
2018. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!