Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után hogy alakult a...

Szülés után hogy alakult a súlyotok? Lement rólatok 1-2 hónapra rá a felszedett kilók vagy később?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi mennyit híztatok a terhesség alatt és hogy utána hogy alakult a súlyotok?

Tudom hogy alapba véve mindenki más, más a szervezetünk, csak általánoságra vagyok kíváncsi.


2018. okt. 20. 23:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

54 kgval kezdtem 70 kgval szültem 🙈

59 kgval jöttem haza a kórházból és

kb. 3 hónap után 52-50kg lettem a szoptatás miatt

de miután abbahagytam a szoptatást hamar visszaszaladtak a kg 😂 újból 54-55 kg lettem

2018. okt. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

170 cm vagyok, 63 kg- al kezdtem, 72 vel szultem. 65 voltam mikor hazamentunk.

45 re fogytam a szoptatassal !! Szoptatas utan visszajott 58 korulire, ezt probalom most tartani.

2018. okt. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10 plusszal mentem szülni, a kórházból 12 mínusszal jöttem haza. Aztán a szoptatás miatt én sokkal kívánósabb lettem, mint terhesen voltam, így fél év alatt visszajött mind a 10. Most várom a másodikat, 23 hetes vagyok, egyelőre mínisz 2-nél tartok. 😊
2018. okt. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kb. 15 kilót híztam, 46-ról 61 kg-ra. Nem ment le 1-2 hónap alatt, 8 kiló maradósnak bizonyult, de főleg a szoptatásnak hála, lement a lányom 9-10 hónapos korára, akkorra lettem teljesen a régi.
2018. okt. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

7 kg híztam terhesség alatt. Egy hét után jöttünk ki a kórházból akkor ugyanannyi voltam mint előtte. Most 3 hetes a fiam, de nem merem magam megmérni, mert tuti hízok iszonyú kívánós vagyok szoptatás miatt szerintem.

A hasam egyébként még így sem a régi, kissé lóg szóval hiába tűntek el a kilók, azért nem olyan minden mint volt.

2018. okt. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 2 hónap alatt adtam le, a másodiknál 3 hónap múlva voltam a kezdő súlyomnál. 25 és 27 kg-ot híztam.
2018. okt. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12 kg-t híztam, ebből 8 ment le azonnal, még a kórházban. A maradék 4-ből hol fogyok, hol visszajön. Most 3 hónapos a kislányom és 53 kg vagyok.
2018. okt. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Semmit nem híztam terhesség alatt.

Sajnos engem a szoptatás hizlal, mindkét gyereknél több, mint 10kg feljött fél év alatt és csak a szoptatás abbahagyása után ment le edzéssel.

2018. okt. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Elso gyerekkel nagyon sokat hiztam, 25 kilot (vekony testalkatra es szerencsere magas is vagyok, igy annyira nem volt durva).

12 kiloval voltam kevesebb 3 nappal szules utan, majd meg 15 kilo ment le 3-4 honap alatt. Nem szoptattam, de az ejszakazas engem elegge lestrapalt, nem nagyon tudtam enni.


Masodjara 10-11 kilot hiztam es 9 kilo ment le a szulessel, a baba is kisebb volt majd egy kiloval egyebkent.

Viszont akkor is fogytam az rlso honapokban, pedig nem kellett volna, meg 10 kg-ot veszitettem, nagyon sovany lettem es alig birtam visszaszedni 3 ev alatt.


Most 37 hetes vagyok, 12 kg-nal jarok eddig, 13-14-re szamitok a vegere es en pont abban bizok, hogy marad belole 3-4 kilo rajtam, hogy az menjen le az elso hetekben, ne menjek a kezdosulyom ala.

2018. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14 kilót híztam és 9 kiló plusszal mentem haza. Hozzáteszem nem fogyóztam és 1 kiló ment le 4 hónap alatt. Majd 1,5 hónap leforgása alatt 13 kilót fogytam a semmitől. Nem értem mi történt, de kevesebb lettem mint a kiinduló súlyom. 2,5 éves már a lányom, a nyáron már olyan lapos hasam volt(2 éve edzem) amire büszke voltam, tinikoromban nem néztem ki ilyen jól. Azért írom múlt időben, mert megint terhes vagyok és mivel 4 kiló mínuszból indultam, remélem nem leszek akkora mint először.
2018. okt. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!