Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ti férjetek hogy áll a...

A ti férjetek hogy áll a pocakotokhoz?

Figyelt kérdés

Mennyire foglalkozik a magzattal?

Simogatja a hasatok? Beszél hozzá? Stb :)


2018. okt. 21. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Az én párom mindennap megpuszilja mikor haza ér a munkából es mielőtt elmegy. Szokott hozzá beszélni is (mióta ugye elértem azt a kort hogy hallja a kinti dolgokat). Szokta simogatni is vagy csak rá helyezi a kezét főleg ha ébren van és ugye érzi a mozgását akkor ő is.

Talán vannak emberek akiknek ez már "sok vagy túlzás" de én imádom látni azt hogy már most rajongva szereti és várja a kislányunkat.

Ez melett igyekszem mindent megosztani vele amit érzek hogy tudja hogy ő is ugyanúgy részese ennek a csodának.😊

2018. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Mikor elkezdett mocorogni a hasamba a kicsi totálisan oda lett érte,azóta is mindig a hasamhoz teszi a fejét, vagy simogatja és kérdezgeti érzem e a kicsi mozgását. Látom rajta, hogy nagyon érdekesnek találja,hogy ott egy pici baba,ami az övé is. Imádom, talán ezt a legjobban az egész terhességembe :)
2018. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Miért van lepontozva az első 2 válasz? :D Saját tapasztalatot írtak, mert azt kért a kérdező, ebben mi lehet "nem hasznos"?
2018. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
1#es vagyok, én már megsem lepődök ezeken, bár tényleg kíváncsi lennék hogy ilyenkor miért is vagyunk lepontozva, na de ha az illetőnek jól esik, hát egészségére..😊
2018. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
A férjem az elején hozzá se nyúlt. Sokáig én sem éreztem a baba mozgását. Kb a 25 héttől teszi rá a kezét(addig nem is volt terhes hasam) , de igazán csak néhány héttel később kezdett el vele foglalkozni: azóta beszél hozzá, játszik vele, simogatja. Ha nagyon rugdos a pici, akkor mindig megkérem, hogy "altassa el", mert meleg keze van és ettől megnyugszik a magzat. Ő meg ilyenkor nagyon büszke, amikor elcsendesedik a kezétől a gyerkőc. Én is elmesélem neki minden gondolatomat/érzéseimet, bevonom mindenbe, sőt már most amolyan cinkos társak a lányával.
2018. okt. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen, szokta simizni, meg néha beköszön, megkérdezi tőle, mi újság :D a lányunknál anno egyébként észre is lehetett venni már pár napos korában, hogy nagyon figyel az apja hangjára, valószínűleg ismerős volt neki. Most 27 hetes vagyok a kisfiunkkal, neki is ugyanígy beköszön, meg simogatja a hasam néha. Ja, és hallgatózni szeret még, a fejét teszi a hasamra, és hallgatja a hangokat. Most ezt a lányunk is csinálja utána :)
2018. okt. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Simogatja, puszilgatja a hasam :)
2018. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát, akkor mi leszünk a kivétel :) nem puszilgatja, nem simogatja, max, ha mondom, hogy most nagyon rúg. Főleg nem beszél hozzá. De semmi rossz nincs ebben, nagyon várja, már a második gyerkőc amúgy. Ő választott nevet, alig hogy megszültem az elsőt, már azt kérdezgette, hogy mikor jöhet a kistesó :) szóval ő egyszerűen ilyen.
2018. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
A férjem még azután is sokszor úgy simított végig a hasamon miután megszületett a fiunk mint mikor még bent volt. Egy idő után mondtam neki hogy ha nem akar gyanúba sodorni testvérprojekttel akkor legalább nyilvánosan mérsékelje. Így tett, de itthon még a mai napig előfordul, hogy végigsimít rajta, ugyanúgy mint akkor.
2018. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bár én még csak 9 hetes vagyok de csodálattal simogatja a hasam. Odabújik simogatja és imádja. Már nagyon szeretett volna gyereket és ez a terhességemhez való viszonyán látszik is. :-)
2018. okt. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!