Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újra babát várunk.12hét 5...

Újra babát várunk.12hét 5 napos uh nyaki redő 4mm mért a doki. Elküldtek genetikára ott is ekkorát mértek. Ezután következnek még vizsgálatok. Mennyire biztos hogy baj van a babával?

Figyelt kérdés
2018. okt. 22. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Ajjaj, az nagyon magas érték.

Nekem 12+5 naposan 1.5 mm volt a tarkóredő, de a véreredményem siralmas lett, így 1:987 lett a Down kockázatom.

De nem lett semmi gond végül.

Viszont ha a tarkóredő ilyen magas, az szerintem nagyobb gáz.

:/

2018. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olvass más fórumokon, sokaknál volt majdnem ilyen magas és mégse volt baj a végén.
2018. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor voltam 12 hetes genetikai uh-on a baba már 13+2 hetes volt. Tarkóredője 2,2mm volt. Tied szerintem nagyon magas de mit mondanak a dokik?!
2018. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp csinálnék Prena tesztet.
2018. okt. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát a genetikus szerint volt már sok ilyen és mégsem volt baj. Természetesen megyünk prena tesztre. A doki szerint ez nem jelenti biztosan azt hogy baj van, de a tesztet mindenképpen meg kell csinálni.
2018. okt. 22. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek a babajanal 3,5 volt a tarkoredo és nem lett baj végül. Csinaltattak vmi drága tesztet amúgy.

Egy masik baratnomnel már egyértelmű volt h baj van,mert 7,8 volt a tarkoredo


Orrcsont látható?? Ha igen akkor ágy az esélye h nincs semmibaj

2018. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 ismerősömnél volt hasonló. 2-nél Down sy.-s volt sajnos a baba.
2018. okt. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Orrcsont látszik és minden más is aminek kell. Minden más mért érték is szuper volt.
2018. okt. 23. 00:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3mm volt engem is küldtek vizsgálatra akkor sokat olvastam erről találtam olyat hogy 7mm el semmi probléma nem volt 4mm bárkit olvastam nekik mind jó volt nem volt beteg. Szerintem nálad sem lesz semmi gond de próbálj addig se stresszelni amíg a vizsgálat eredménye megjön mert nagy eséllyel felesleges így, hogy látszik az orrcsont. Ezek a mérések meg soha nem biztosak csak arra jók hogy gyanút keltsenek. Biztosat a vizsgálat mond! Kívánom a legjobbakat és boldog baba várást.
2018. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!